• Головна
  • У приватній школі «Чарівний світ» - двадцятий випуск!
Реклама
09:30, 2 липня 2019 р.
Надійне джерело

У приватній школі «Чарівний світ» - двадцятий випуск!

Реклама
У приватній школі «Чарівний світ» - двадцятий випуск!

Цьогоріч приватна школа «Чарівний Світ» святкує ювілей – тут відбувся двадцятий випуск учнів. 9 вихованців, серед яких два медалісти, отримали свідоцтва про повну загальну середню освіту. Окрім свідоцтв державного зразка випускники школи одержують сертифікати міжнародного стандарту, (Cambrige English Language Assessment), що є чинними протягом всього життя та визнаються роботодавцями, освітніми організаціями, урядовими структурами у всіх куточках світу.

Приватна школа «Чарівний світ» - це сучасний навчально-виховний заклад, відомий у міжнародному освітньому просторі, що має свою історію, традиції, власну концепцію, згідно з якою кожна дитина має право на щасливе шкільне життя. У закладі реалізується інноваційна цілісна педагогічна програма, впроваджуються сучасні освітні технології та активно функціонують і постійно розвиваються дошкільний центр, початкова, середня і старша школи.

З 2000 по 2019 роки школа випустила 110 одинадцятикласників, серед яких 27 медалістів.

«ЧАРІВНИЙ СВІТ»: ТУТ ДОПОМОЖУТЬ ЗРОБИТИ ПЕРШІ КРОКИ У ВЕЛИКЕ МАЙБУТНЄ

Яскраві сторінки в історію закладу вписали його випускники: вони вступають на навчання до кращих навчальних закладів України та за кордоном. По закінченню університетів вони будують успішну кар’єру в політиці, бізнесі, органах державної влади, юриспруденції на дипломатичній ниві та інших сферах суспільного життя. Втім, краще скажуть вони самі:

Кузицька (Кучеренко) Євгенія (Випуск -2004).

Закінчила Київський національний економічний університет імені  Вадима Гетьмана за спеціальністю «Маркетинг».

Co owner кав‘ярні-кондитерської “CORIZZA”

“Я вдячна батькам, що майже 20 років тому я потрапила у ці стіни. У цю чудову і особливу сім’ю засновників і викладачів, які ламали стереотипи освіти і продовжують цим жити по цей день. Кожен із нас є індивідуальною і неповторною особистістю у цих стінах - це і є основи виховання, що надзвичайно важливо для життя вільної у своїх думках людини. Тому обираючи для своїх дітей освітній заклад, я без сумніву обрала «Чарівний світ»».

ЧУБЕНКО АРТЕМ

(випуск -2004), золотий медаліст. Закінчив Полтавський університет економіки і торгівлі. Депутат Полтавської міської ради:

« -Школа була для мене світлим відтінком у промені мого життя. Всі мої друзі і знайомі, які чули, як я розмовляю англійською, дивуються звідки я нею так вільно володію. І не приховують подиву, коли дізнаються, що іноземну мову я опанував та вивчив саме у школі».

ШВАЙКОВСЬКА ( ЛЮЛЬКА)  Олена

Випуск-2005, золота медаль.

Закінчила Українську медичну стоматологічну академію.  Лікар-стоматолог, королева Полтавщини 2011, ведуча на телеканалі "IPT - Полтава", викладач в УМСА, увійшла в топ 12 найкрасивіших жінок України, аспірантка, працює над кандидатською дисертацією на здобуття ступеня доктора філософії, кандидата медичних наук.

«- Хочеться сказати спасибі за те, що у вас працюють справжні знавці своєї справи, які намагаються випустити зі стін школи Людей, і це їм із успіхом вдається. Кожен з нас знайшов своє місце у житті з вашою підтримкою. Успіхів і процвітання, улюблена школо!»

БУЛАТ АЛІНА

Випуск 2016 року, золота медаль. Наразі перейшла на IV курс польського Uniwersytet Marii Curie-Sklodowskiej, місто Люблін, факультет управління, реклами і сучасних форм маркетингової комунікації. Одночасно здобуває 2-гу спеціальність, закінчує І-й курс факультету Логістики.

« - Я вдячна школі за гарну душевну атмосферу і ґрунтовні знання!»

РУДАВКО АЛІНА

Випуск 2006 року, золота медалістка.  Навчалася у Київському  національному  економічному  університеті імені  Вадима Гетьмана. Засновник бренду одягу «Demiden.co»

« - Спогади про школу завжди світлі й приємні. Я дуже вдячна вчителям і керівництву школи, як чудовим людям і спеціалістам. Це місце, куди хочеться приводити своїх дітей.»

СВИРИДА ОЛЕКСАНДР

Випуск 2018 року.  Студент ІІ курсу стоматологічного факультету Української медичної стоматологічної академії. За короткий період студентського життя має значні успіхи: перемога у 75-й медичній конференції "MEDScope-2019" у секції "Англійська мова", займає посаду секретаря Ради СНТ, старости потоку стоматологів.

« - Я дуже вдячний своїй школі, "Чарівному світу", за знання й можливості, які вона мені надала, починаючи з виховання та закінчуючи наданням можливості вступити до омріяного вищого навчального закладу, подолавши пороговий вступний бал приймальної комісії успішним складанням ЗНО. Також я веду активне студентське життя: член ради СНТ та студпарламента, учасник майже усіх планових заходів у академії та поза її стінами, зокрема взяв участь у Вроцлавскій медичній конференції "XII WDZP". Завдяки своїм шкільним викладачам я мав можливість за один рік пройти програму двох класів, 8-го та 9-го, додатково ще склавши Кембриджський іспит з англійської мови на рівень В2. Вільно володіючи англійською мовою, я безперешкодно, не маючи мовного бар'єру, маю можливість щоразу розвивати свої комунікативні здібності під час подорожей за кордон: в Америку, Англію, Австрію, Німеччину, Польщу та інші країни. Я впевнено йду до мети, стану стоматологом, опаную всі вершини своєї професії, щоб бути корисним для суспільства і Україна мала здорову націю!»   - каже Олександр.

АВРАМЕНКО ЄВГЕНІЙ

Закінчив школу у 2018 році, студент факультету комп'ютерних наук Полтавського університету економіки й торгівлі. В майбутньому планує йти в ногу з науково-технічним прогресом і відкрити незвідані горизонти нанотехнологій.

«Я вдячний школі за позитивну сімейну атмосферу, яка вдало налаштовувала на навчальну діяльність, за ґрунтовні знання, зокрема за можливість досконало опанувати англійську мову, рівень володіння якою неодноразово підтверджував успішним складанням Кембриджських іспитів. Тому, навчаючись на І курсі, мав нагоду отримати 3-місячний закордонний досвід в Австрійській академії, вдосконаливши рівень володіння німецькою та англійською мовами в аспекті своєї професії. Я ще на перших сходинках свого кар'єрного шляху, але я все зроблю, щоб досягти успіху і щоб мої вчителі мною пишалися.»

ВАСИЛІВ СТАНІСЛАВ– випускник 2016 року, золота медаль

Кандидат в майстри спорту з шахів (практична гра та розв’язування). Багаторазовий призер всеукраїнських та міжнародних змагань з шахів. У 2013 році був чемпіоном Полтавської області з шахів до 16 років. В 2015 став чемпіоном України серед юніорів із розв’язування шахових задач.

Наразі навчається у Вроцлавському університеті, що у Польщі. Спеціальність: політологія. В 2017-2018 роках брав участь у двох університетських наукових конференціях, присвячених проблематиці центральної та східної Європи. Двічі теми презентацій були репрезентовані в Україні: «Інфляція в Україні» та «Вплив двох революцій на громадянське суспільство в Україні». Також навчався по обміну в університеті в Осло.

Під час президентських виборів 2019 року працював у виборчому штабі кандидата на пост Президента України Гриценка А.С.

«Моя школа дала мені можливість сформуватися як особистість, яка є по-справжньому вільною, яка здатна мислити незалежно від тиску суспільства. Батьками була дана мені унікальна можливість навчатися тут. Це є, безперечно, місце, яке стало фундаментом моєї незалежності, а отже й мого успіху в житті».

#школа #освіта #учні
Оголошення
live comments feed...