• Головна
  • У липні нас чекає сонячне та місячне затемнення. Чого потрібно остерігатися?
07:30, 1 липня 2019 р.
Надійне джерело

У липні нас чекає сонячне та місячне затемнення. Чого потрібно остерігатися?

У липні нас чекає сонячне та місячне затемнення. Чого потрібно остерігатися?

У липні на усіх українців чекає справжній коридор затемнень. Розпочнеться він 2-го липня, коли відбудеться сонячне затемнення. А закінчиться 17-го липня, коли затемнення сховає місяць.

Астрологи стверджують, що сонячні та місячні затемнення є особливими факторами, які можуть суттєво вплинути на наше життя. Вплив цих затемнень людина відчуває впродовж двох тижнів до та після астрологічного явища. Про небезпеку та поведінку під час затемнень пише видання central-ua.tv.

Чим небезпечні періоди затемнень?

Може зрости конфліктність. Тому у період сонячного затемнення, 2-го липня, будьте стриманими, адже у цей час збільшується кількість суперечок та конфліктів. Також у цей час зростає смертність людей та частіше відбуваються катастрофи та аварії.

У час місячного затемнення, тобто 17-го липня, можливі серйозні потрясіння як на особистому, так і на соціальному ґрунті. У цей час є ризик розриву стосунків або виникнення матеріальних проблем. Тому варто уникати імпульсивних дій.

Також у період затемнень потрібно бути уважним до свого здоровя, адже можливе загострення хронічних хвороб, стрибки тиску, дискомфорт чи біль у серці.

Чим особливий коридор затемнень?

Коридор затемнень – це час між двома близькими затемненнями. У нашому випадку – між 2-им липня та 17-им липня. Під час коридору затемнень закладають програму розвитку на наступні місяці та роки життя. У цей період бажаного позбутися усього, що заважає. Важливе значення у цей період матиме ваше мислення – не дозволяйте негативним думкам захопити вас, міркуйте позитивно і це відкриє для вас нові можливості.

Яким знакам слід бути особливо уважними?

Найбільше негативні дію коридору затемнень відчують Раки, Леви, Козеріги та Терези. Людям, народженим під цими знаками, слід бути особливо уважними та обережними.

 Раніше ми розповіли вам, кому із знаків найбільше пощастить у липні.

#затемнення #коридор #астрологи #прогноз
Оголошення
live comments feed...