• Головна
  • На фестиваль гончарів завітав відомий телевудучий
09:34, 30 червня 2019 р.
Надійне джерело

На фестиваль гончарів завітав відомий телевудучий

На фестиваль гончарів завітав відомий телевудучий

Опішня зустрічала учасників та гостейНаціонального фестивалю гончарства.Його проводять одиндцятий рік поспіль.Організатори дійства -Міністерство культури України, Національний музей –заповідник Українського гончарства,Опішнянський колегіум мистецтв.

Започаткували цей мистецький форум ще у 1988 році. І тоді ж в Опішні запровадили День гончара. Протягом років захід динамічно розвивався. З невеликого сільського свята перетворився на Міжнародне. Протягом років і донині незмінною лишалася мета дійства - відродження гончарних традицій, вшанування гончарської професії та презентація творчих доробків українських митців кераміки.

У рамках фесту провели кілька потужних проектів. Відбувся фольклорний фестиваль пройшли численні майстер-класи, гості мали унікальну можливість відчути себе справжніми гончарами, ковалями та художниками.

На свято завітали майстри та представники найрізноманітніших народних ремесел, митці, науковці, колекціонери, письменники, естрадні гурти й виконавці. Цьогоріч серед гостей – телеведучий Костянтин Грубич, який дізнавався смачний старовинний рецепт для своєї чергової програми.

На фестиваль гончарів завітав відомий телевудучий, фото-1

У найближчих планах організаторів -створення археологічного парку та нових музеїв -садиб видатних гончарів. Серед учасників фесту - корифеї і початківці. Фестивальна площа вирувала до пізнього вечора. Окрім кераміки, тут можна було придбати вишиванки, ковальські вироби, прикраси та іграшки.

Раніше ми розповідали Під Полтавою шалений мотофест

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#обряд #свято #ритуал
Оголошення
live comments feed...