• Головна
  • Військово - спортивний центр « Воїн» представив яскраве дійство у центрі Полтави
17:00, 28 червня 2019 р.
Надійне джерело

Військово - спортивний центр « Воїн» представив яскраве дійство у центрі Полтави

 Військово - спортивний центр « Воїн» представив яскраве дійство у центрі Полтави

В рамках святкування Дня Конституції у Корпусному парку була розташована і локація центру « Воїн» , що  існує у Полтаві з 2003 року. Всі охочі могли познайомитися з різними видами зброї, військового знаряддя тощо.

А ще  присутні стали свідками яскравого дійства, що його представили вихованці «Воїна».

Керівник центру Олег Бариш каже – нині у центрі навчається понад двісті вихованців, останні кілька років цікавість до діяльності зростає, адже події в країні вкотре доводять – кожен громадянин повинен мати навички вояка, знати, як діяти у екстремальних ситуаціях. Поряд з хлопцями займаються і дівчата, серед них – кілька інструкторів.

Довідково: З початку існування центру « Воїн» в його підрозділах пройшли навчання тисячі вихованців. Зараз тренування відвідують близько 300 воїнів-курсантів віком від 5 до 35 років.Ті, хто бажає в подальшому пов’язати своє життя зі службою в силових структурах, продовжують своє навчання у вузах Збройних Сил України, МВС, СБУ, МНС, проходять строкову та контрактну службу в лавах ЗСУ, навчаються на військових кафедрах вищих навчальних закладів.Спортсмени центру «Воїн» відстоюють честь міста та області в змаганнях з військово-спортивного багатоборства, рукопашного бою, панкратіону, ушу-саньда. За час існування організації підготовлено понад 40 кандидатів у майстри спорту, 11 майстрів спорту, 1 майстер спорту міжнародного класу. Команду центру «Воїн» нагороджено почесними кубками за найкращі показові виступи на церемоніях відкриття чемпіонатів світу з військово-спортивного багатоборства 2007-2012 р. Вищими досягненнями вихованців центру є право носити чорний пояс (ознаку майстра з рукопашного бою за системою «Воїн» та Всеукраїнської федерації військово-спортивних багатоборств), чорний берет (ознаку старшого інструктора з військово-прикладної підготовки). Для досягнення цієї мети потрібно пройти обов’язкові кваліфікаційні випробовування.

Раніше ми розповідали Як полтавці відзначають День Конституції

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#свято #вітання #традиції
Оголошення
live comments feed...