• Головна
  • У Полтаві фракція БПП вийшла із більшості у міській раді (ВІДЕО)
12:53, 26 червня 2019 р.
Надійне джерело

У Полтаві фракція БПП вийшла із більшості у міській раді (ВІДЕО)

У Полтаві фракція БПП вийшла із більшості у міській раді (ВІДЕО)

У Полтавській міській раді після перерви продовжують засідання сесії. Перед колегами виступає голова фракції "Батьківщини" Олег Білоножко. Стверджує, що у раді не існує більшості.

Далі депутати переходять за формування порядку денного. Виключають 15 питань за рекомендацією комісії - через відсутність інформації про перевиконання бюджету. 

Також головуючий пропонує включити кілька питань до порядку денного, проти вони не набирають необхідної кількості голосів депутатів.

Зокрема не включають питання щодо передачі Кадетського корпусу та звернення до Президента щодо неможливості відновлення торгівлі із окупованими районами Донецкої та Луганської областей.

До трибуни виходить Андрій Матковський. Говорить, що йому соромно за таку сесію. Стверджує, що секретар міської ради не відповідає займаній посаді. Повідомляє, що фракція "Солідарності" виходить із більшості. І пропонує раз на три місяці змінювати секретаря міськради.

Очевидний конфлікт у середині ради - між фракціями "Рідного міста" та "Солідарності". Без більшості депутати не можуть прийняти порядок денний.

Виступає Юліан Матвійчук. Пропонує повернутися до питання про включення у порядок денний питання Кадетського корпусу.

Андрій Матковський говорить, що внесення питання про Кадетський нічого не дасть, тому що фракція не голосуватиме за порядок денний загалом. Пропонує закрити сесію, обговорити проблемні питання та провести переформатування керівництва ради.

Після виступів представників різних фракцій Олександр Шамота закриває сесію.

#Полтава #сесія #міська рада #трансляція
Оголошення
live comments feed...