• Головна
  • У Полтаві заступницю міського голови звинуватили у доведенні до смерті
13:10, 24 червня 2019 р.
Надійне джерело

У Полтаві заступницю міського голови звинуватили у доведенні до смерті

У Полтаві заступницю міського голови звинуватили у доведенні до смерті

24-го червня у Полтавській міській раді відбувається засідання постійної комісії з питань розвитку культури, освіти, фізкультури, спорту та молодіжної політики, підтримки ветеранів війни та учасників АТО, соціального захисту населення, охорони здоров'я, материнства і дитинства. На початку засідання голова комісії Олександр Кудацький зачитує звернення трудового колективу табору «Супутник».

У зверненні зокрема йдеться про те, що заступник Полтавського міського голови Людмила Бойченко своїм упередженим ставленням довела до фізичного та морального виснаження директора табору Олексія Бочарова. Це призвело до трагічного наслідку – 15-го червня Олексій Бочаров не впорався із керуванням автомобілем і загинув у автомобільній катастрофі на території Диканського району. Також у зверненні представники колективу пропонують призначити директором табору заступника – Валентину Волошину.

Також Олександр Кудацький згадує, що на сайті міської ради зареєстрували петицію за звільнення Людмили Бойченко із посади заступника міського голови. За кілька днів петиція набрала необхідну кількість голосів, тому її мають розглянути на засіданні комісії.

Перед членами комісії виступає дружина загиблого Олексія Бочарова. Вона розповідає, як її покійний чоловік переймався підготовкою табору до сезону відпочинку.

У Полтаві заступницю міського голови звинуватили у доведенні до смерті, фото-3

І також звинувачує Людмилу Бойченко у доведенні директора «Супутника» до загибелі.

Сама Людмила Бойченко виступає перед членами комісії та пояснює, що звинувачення на її адресу є наклепом. Що хтось хоче скористатися трагедією із загибеллю директора табору "Супутник" та використати її у своїх інтересах.

У Полтаві заступницю міського голови звинуватили у доведенні до смерті, фото-4

- Якщо я в чомусь винна, я готова відповісти. У мене є пакет документів, які підтверджують, що я не мала жодного упередження до вашого чоловіка, - говорить Людмила Бойченко, звертаючись до дружини загиблого.

Також Бойченко додає, що зробила усе можливе аби збільшити зарплату директору, працівникам, вихователям, вожатим табору. І стверджує, що їй як заступнику міського голови не було відомі недопрацьовання, які допустило управління освіти при підготовці табору до експлуатації.

Після виступів слово взяв заступник міського голови Андрій Лямін і запропонував створити комісію, яка б провела перевірку зазначених фактів.

У Полтаві заступницю міського голови звинуватили у доведенні до смерті, фото-5

Секретар міської ради Олександр Шамота запропонував увести до її складу одного із членів даної комісії, представника трудового колективу табору, представника юридичного управління, а також представників різних фракцій міської ради - за бажанням.

У Полтаві заступницю міського голови звинуватили у доведенні до смерті, фото-6
У Полтаві заступницю міського голови звинуватили у доведенні до смерті, фото-7

Від освітянської комісії до цієї робочої групи делегують депутата Юрія Бойка, повний склад мають затвердити завтра.

Нагадаємо, раніше ми розповідали - які оздоровчі табори на Полтавщині вже допустили до роботи.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#міська рада #заступник #звинувачення #Боцченко #Супутник #загибель #директор
Оголошення
live comments feed...