• Головна
  • Полтавці протестують проти зведення багатоповерхівки на вулиці Стрітенській
15:30, 22 червня 2019 р.
Надійне джерело

Полтавці протестують проти зведення багатоповерхівки на вулиці Стрітенській

Полтавці протестують проти зведення багатоповерхівки на вулиці Стрітенській

Вчора відбулося постійної комісії міської ради з питань містобудування, архітектури, розвитку міського господарства, транспорту, розвитку підприємницької діяльності, розвитку міста, інвестицій, туризму під головуванням Дмитра Сенчаковича. На нього завітала група полтавців , які просили звернути міської ради на їхню проблему.

Йдеться про будівництво нового багатоквартирного будинку за адресою вул. Стрітенська, 1.

« Щодо розгортання цього будівництва ми вже зверталися з листом до міської ради, але відповіді не отримали. Поки що термін дозволяє почекати цієї відповіді, але процес підготовки до будівництва вже зрушив. Адже якщо раніше ділянка за адресою Стрітенська, 1 не мала кадастрового номеру, то нині він вже з’явився. Тому ми і прийшли до міської ради, аби нас почули. Адже перш ніж почати зводити дім, необхідно провести певні дослідження. Прилеглі будинки – досить ветхі, на багатьох з них є тріщини, у землі поруч – провалля. І це ще роботи навіть не починали, а що буде коли вони почнуться? Тому ми просимо провести виїзне засідання на вулиці Стрітенській!» - сказав активіст Тарас Токар.

Полтавці протестують проти зведення багатоповерхівки на вулиці Стрітенській, фото-1

У свою чергу, Дмитро Сенчакович пообіцяв, що питання вивчать і проведуть виїзне засідання. Тільки після висновків фахівців буде відомо чи зведуть будинок.

Раніше ми розповідали Полтавська Біла альтанка отримає новий вигляд

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#будівля #дім #провалля
Оголошення
live comments feed...