• Головна
  • Сьогодні полтавці можуть брати на роботу собак
10:00, 21 червня 2019 р.
Надійне джерело

Сьогодні полтавці можуть брати на роботу собак

Сьогодні полтавці можуть брати на роботу собак

Візьми свого собаку на роботу (англ. Take Your Dog to Work Day) — акція, започаткована Pet Sitters International і вперше відзначена в 1999 році.

Мета організаторів – змінити ставлення до собак в суспільстві, дозволити працівникам прийти на роботу зі своїм собакою хоча б в одну п'ятницю кожен рік. Це сприяє пошуку нових господарів для собак з притулків, рятувальних груп та гуманістичних товариств, розвитку сприятливої для собак інфраструктури, пропагує дружні умови для домашніх улюбленців в офісах.

Акції відбуваються щороку в Канаді, Австралії, Новій Зеландії, Ізраїлі, Україні та інших країнах. Для того щоб взяти участь, потрібно було зареєструватися на сайті dogatwork.com.ua і вказати в анкеті відомості про себе та свого вихованця. Вже зареєструвалися учасники з більш ніж 65 міст України.

Найактивніше ініціативу підтримали в Києві, Львові, Харкові, Дніпрі та Запоріжжя. Вперше в Україні акція відбулася у 2013 році з ініціативи бренду КЛУБ 4 ЛАПИ та компанії "Кормотех". Спершу долучалися місцеві компанії Львова. З кожним роком зростає інтерес не лише господарів, а й роботодавців до такого дійства. Недавно у всеукраїнського свята з'явилась своя айдентика та веб-сайт. В Україні подібна акція проводиться вже всьоме, між тим як в США ініціатива зародилася 18 років тому. Минулого року участь у цій акції взяли 246 компаній з 53 міст України.

Раніше 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#собака #акція #робота
Оголошення
live comments feed...