• Головна
  • Каплін один із 9 депутатів, що голосували проти загальнобудинкових лічильників. Полтавці підтримують
Політичні новини
15:30, 20 червня 2019 р.
Надійне джерело

Каплін один із 9 депутатів, що голосували проти загальнобудинкових лічильників. Полтавці підтримують

Політичні новини
Каплін один із 9 депутатів, що голосували проти загальнобудинкових лічильників. Полтавці підтримують

99% полтавців готові підтримати Капліна в боротьбі проти загальнобудинкових лічильників. Про це свідчить ажіотаж навколо цієї теми та кількість людей, які щодня підписуються під законопроектом полтавського нардепа щодо їх відміни.

Щодня в Полтаві до пізньої ночі полтавці у дворах обговорюють «листи щастя» від Полтаватеплоенерго. Люди знічені – адже після встановлення загальнобудинкових лічильників сума в платіжках може зрости чи не вдвічі.

-Минулого року ми з нашим народним депутатом боролися проти загальнобудинкових лічильників газу. Сергій Каплін разом зі своєю командою з першого дня виступали проти загальнобудинкових лічильників на газ. Майже півроку ми з ними разом боролись. Ми і будинок оточували, стерегли, і Полтавагаз блокували. Тримали оборону поки Сергій Каплін не подав закон, який заборонив їх встановлювати. В результаті перемогли, - розповідає мешканка Алмазного Ніна Григорівна.

Жінка говорить, сьогодні у полтавців знову надія тільки на свого нардепа. Адже він єдиний з Полтавщини і один із 9 нардепів, які голосували проти грабіжницької норми.

-Я вже на власні очі бачила результат такої боротьби. Знаю, що коли взявся – йтиме до кінця. Значить і по воді загально будинкові лічильники зможе відмінити, - каже жителька Садів. – Тому і на зустріч прийшла, і свій підпис уже поставила. І сусідів переконала підписатись. Буде треба на акцію протесту вийти – піду. В мене пенсія 1700, а тут і за лічильник 600 гривень віддай, і потім щомісяця не зрозуміло за кого і за що переплачуй. Звідки маю їх брати? Дякувати Богові, що в нас є Каплін. Більше ніхто по країні не переймається цією темою.

Загалом проти загальнобудинкових лічильників води проголосували всього 9 з 427 нардепів. Детально з поіменним голосуванням можна ознайомитись за посиланням - http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/radan_gs09/ns_golos?g_id=13150


Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #лічильники #Каплін #депутат #голосування
Оголошення
live comments feed...