• Головна
  • У Полтаві пройде майстерня форум-театру “Синдром (не) залежності”
08:29, 21 червня 2019 р.
Надійне джерело

У Полтаві пройде майстерня форум-театру “Синдром (не) залежності”

У Полтаві пройде майстерня форум-театру “Синдром (не) залежності”

26 - 28 червня в Полтаві проходитеме майстерня форум-театру “Синдром (не) залежності”. Мовою театру про важливе.

" - Запрошуємо вас дослідити разом тему наркозалежності через театральні вправи. Знайти відповіді на питання: хто такі наркозалежні люди? Про що вони мріють? Чого остерігаються? Якщо наркозалежність - це проблема, то чия? Моя? Твоя? Наша?" - пишуть організатори - БО “Світло надії” спільно з Театром Сучасного Діалогу. 

Форум-театр: використовує історії людей, що засновані на реальному досвіді проблеми або питання, що стосуються пригноблених членів спільноти. Сприяє дискусії про характер проблеми та питання про те, як перемогти несправедливість. Підходить до вирішення проблеми або питання разом з членами спільности через використання театру (з книги “Форум театр в теорії та на практиці”, Емі Грінбек, Інна Айрапетян).

У Полтаві пройде майстерня форум-театру “Синдром (не) залежності”, фото-1

Одне з ключових завдань проекту - прагнення до діалогу між різними людьми. Та до ненасильницької трансформації вже існуючих конфліктів, пошук засобів не допустити появі наступних.

Майстерню форум-театру “Синдром (не) залежності” веде Аня На, ведуча процесу створення та проведення форум-театра. Сертифікована джокерка, актриса, перформерка та просто людина.

Майстерня відбуватимется 26, 27 та 28-го червня, з 10-ї до 18-ї години. Показ вистави - 28-го червня на сцені “Твій простір”.

Зацікавилися, тоді реєструйтеся тут: https://bit.ly/2FiJcQc

Захід відбудеться в рамках проекту "Безпечна громада - спільна відповідальність", яку реалізовує БО “Світло надії” спільно з Театром Сучасного Діалогу, за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» та Національною поліцією Полтавської області.

Раніше ми розповідали літній відпочнок: Куди поїхати з Полтави? 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#культура #заходи #вистави
Оголошення
live comments feed...