• Головна
  • У Полтавському ліцеї №1 повністю замінили вікна та оновлюють дах
10:30, 20 червня 2019 р.

У Полтавському ліцеї №1 повністю замінили вікна та оновлюють дах

У Полтавському ліцеї №1 повністю замінили вікна та оновлюють дах

З початком літніх канікул у приміщенні Полтавського міського багатопрофільноголіцею №1 імені І. П. Котляревського активно розпочалися ремонтні роботи. У процесі їх виконання виникли непередбачувані обставини – дощем залило третій поверх будівлі, окрім того, з’ясувалося, що перекриття у приміщенні знаходяться в аварійному стані.

У Полтавському ліцеї №1 повністю замінили вікна та оновлюють дах, фото-1

Щоби оглянути масштаби робіт та спільно знайти шляхи вирішення цієї ситуації, з викладачами ліцею та представниками батьківського комітету зустрівся депутат найбільшої фракції у Полтавській міській раді Андрій Матковський.

У Полтавському ліцеї №1 повністю замінили вікна та оновлюють дах, фото-2

За словами батьків, нині третій поверх навчального закладу не придатний для навчання. Старі перекриття і балки вже не витримують навантаження. Тож це викликає занепокоєння і є принциповим питанням безпеки дітей.

Вислухавши батьківській комітет, Андрій Матковський зазначив, що ліцей у повній мірі отримає фінансування з бюджету та, за потреби, депутатський корпус надасть ще додаткові кошти:

– Зараз у навчальному закладі активно ведуться ремонтні роботи. До цього три роки потрібно було очікувати на необхідні для цього дозволи, адже ліцей є пам’яткою архітектури місцевого значення і відповідні рішення приймалися на рівні профільного міністерства. В цьому році проектно-кошторисною документацією передбачено фінансування у розмірі 7 мільйонів 800 тисяч гривень. Також додатково спрямуємо ще 200 тисяч гривень на поточний ремонт приміщення. А в наступному році з міського бюджету буде виділено близько 8 мільйонів гривень, аби остаточно привести до ладу навчальний заклад.

Крім цього, Андрій Всеволодович наголосив на тому, що завдяки децентралізації у місті тепер залишається набагато більше коштів, які в подальшому планують направити на розвиток сфери освіти та осучаснення навчальних закладів.

На сьогодні Полтавський ліцей №1 є багаторазовим переможцем у рейтингуванні шкіл нового типу міста. Неодноразово заклад ставав переможцем та призером міського клубу інтелектуальної творчості та різноманітних творчих фестивалів. У цьому році тут навчалося 435 учнів, які брали активну участь у науковому та культурно-мистецькому житті міста.

– Із закінченням навчального року почали проводити ремонт покрівлі та здійснюємо часткове перекриття. До цього замінили старі дерев’яні вікна на сучасні металопластикові у кількості 108 штук. Заплановані на цей рік роботи сподіваємося завершити до 1 вересня, аби діти змогли навчатися у кращих умовах. Також завдяки міській владі будемо вирішувати питання з обладнанням для кухні та їдальні, – каже директор ліцею Людмила Вергал.

До речі:

У ліцеї №1 проектно-кошторисною документацією передбачено: реставрацію фасадів по вул. Міщенка та Шевченка, а також дворових фасадів будівлі; ремонт покрівлі та часткового перекриття; підсилення стін та перекриття приміщення теплопункту; реконструкція входу до підвального приміщення теплопункту; підсилення прорізів першого поверху будівлі шляхом влаштування обойм простінків; заміну вікон та зовнішніх дверей, благоустрій подвір’я та перенесення каналізаційної мережі. За словами підрядників, остаточне завершення робіт планується на грудень 2020 року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #ремонт #ліцей #дах
Оголошення
live comments feed...