• Головна
  • Комітет соцполітики підтримав ініціативу Капліна щодо відміни загальнобудинкових лічильників води
17:45, 19 червня 2019 р.
Надійне джерело

Комітет соцполітики підтримав ініціативу Капліна щодо відміни загальнобудинкових лічильників води

Комітет соцполітики підтримав ініціативу Капліна щодо відміни загальнобудинкових лічильників води

Комітет Соцполітики ВРУ готує звернення до Президента, прем‘єр-міністра та профільного міністра щодо нагальної потреби врегулювати питання загальнобудинкових лічильників гарячої води. Таке доручення сьогодні дав в.о. Керівника комітету Сергій Каплін.

Нардеп Сергій Каплін, який очолює парламентський Комітет соцполітики, зайнятості та пенсійного забезпечення, на черговому засіданні комітету дав доручення підготувати звернення до Уряду та президента.

Комітет соцполітики підтримав ініціативу Капліна щодо відміни загальнобудинкових лічильників води, фото-1

Здирницька норма про обов‘язкове встановлення лічильників гарячої води - крок у нікуди. Назавтра сотні тисяч людей стануть неплатоспросможними, бо теплокомуненерго по всій країні зашиють платіжки всі свої втрати та нестачі і розкидають іх порівну. Люди, які роками заощаджували кожен куб води, будуть змушені платити як і всі. Покази індивідуальних лічильників, а таких домогосподарств 90% будуть нівельовані. Ми маємо негайно долучити всіх до роботи над цим питанням і скасувати цю норму. Якщо немає згоди 75% співвласників будинку на загальнобудинковий лічильник, нав’язувати його примусово - злочин проти Конституціі та украінців, - зазначив Сергій Каплін.

Сергій Каплін підготував проект закону, який забороняє встановлення загальнобудинкових лічильників без згоди мешканців та готує позов до Конституційного суду щодо визнання норму про їх обов‘язкове встановлення антиконституційною. Водночас нардеп уже розпочав збір підписів у Полтаві. Всі зібрані підписи полтавський нардеп долучить до проекту закону та Конституційного подання.

Публікацію підготовила прес - служба Сергія Капліна.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#нардеп #подання #звернення
Оголошення
live comments feed...