• Головна
  • Понад 135 млн грн аліментів отримали маленькі полтавці з початку року
12:40, 14 червня 2019 р.
Надійне джерело

Понад 135 млн грн аліментів отримали маленькі полтавці з початку року

Понад 135 млн грн аліментів отримали маленькі полтавці з початку року

За 5 місяців 2019 року завдяки реалізації законів #ЧужихДітейНеБуває фінансову підтримку від своїх батьків отримали понад 17 тис. дітей на Полтавщині. Про це повідомив очільник обласного управління юстиції Олег Тимченко.

«З початку року державні виконавці стягнули із батьків-аліментниківпонад 135млн грн, з яких майже 60 млн грн завдяки застосуванню різноманітних засобів примусового впливу на боржників передбачених законами #ЧужихДітейНеБуває. За аналогічний період минулого року державні виконавці стягнули 88 млн грн, що на 47 млн грн менше ніж цьогоріч», – розповів начальник управління.

За словами Олега Тимченка, одними із значних стимулів для виплати боргів на користь власних дітей є обмеження боржників у праві залишати територію України, керувати транспортними засобами, користуватися зброєю та полювати.

«Загалом державними виконавцями області винесено понад 21 тис. постанов про тимчасове обмеження боржників у їх правах, 1 024 неплатника оголошено у розшук та винесено понад 2 тис. постанов про накладення штрафів у розмірі 20, 30 та 50%», – зауважив Олег Тимченко.

Звертаємо увагу, що у разі виникнення питань ви можете звернутися на «гарячу» телефонну лінію з питань діяльності ДВС у Полтавській області: 066 615 77 83 (понеділок-п’ятниця, з 8:30 до 17:15).

Прес-служба ГТУЮ у Полтавській області

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтавщина #діти #аліменти #допомога #виплата
Оголошення
live comments feed...