• Головна
 • Позики онлайн на карту, один із сучасних способів кредитування
Новини компаній
10:14, 14 червня 2019 р.

Позики онлайн на карту, один із сучасних способів кредитування

Новини компаній

Позика онлайн на карту - сучасний фінансовий інструмент для вирішення нагальних завдань. Компанія CreditPlus пропонує послуги швидких позик онлайн на карту по всій території України.

Сучасні кредитні компанії надають послуги в віддаленому режимі - тепер позичальникові не обов'язково залишати будинок або офіс щоб позичити гроші в борг.

Технології Fintech спростили процедуру оформлення кредиту до елементарного. Раніше, щоб отримати кредит, потрібно було йти в банк, надавати копії документів, звітувати перед співробітниками про те, куди ви збираєтеся витратити кошти. У роботі з мікрофінансовими організаціями (МФО), достатньо 15 хвилин часу і уважного заповнення анкети, щоб отримати позику онлайн на карту.

Fintech (Фінтех) - термін, який включає в себе всі технології для роботи з грошима. Це сайти, додатки, інтернет-банкінг та інші технологічні рішення, які роблять традиційні фінансові послуги більш сучасними і надійними, та не дозволяють банкам монополізувати грошові операції.

Позики онлайн на карту, один із сучасних способів кредитування, фото-1

Як вибрати компанію для оформлення кредиту

Існують два види МФО: традиційні і прогресивні, які працюють онлайн. Перші розташовуються в місцях великого скупчення людей - біля торгових центрів, метро, розважальних закладів. Це небезпечно в умовах напруженої криміногенної обстановки. Зловмисник легко може простежити за тим, хто виходить з МФО з грошима на руках. Швидкий займ онлайн затребуваний в Україні в тому числі і тому, що гроші ви отримуєте на карту правах конфіденційності. Онлайн МФО можна миттєво знайти через пошук в Google.

Переваги технологічних способів кредитування

Оформлення онлайн позики має ряд переваг, недоступних іншим видам позик.

 • Швидкий розгляд заявок і оформлення позики, зазвичай необхідно близько 15 хвилин, щоб отримати гроші.
 • Оформити кредит можуть всі українці, незалежно від стану кредитної історії.
 • Широкий віковий діапазон для позичальників - від 18 до 75 років.
 • Не потрібно підтвердження постійного доходу і довідки з місця роботи.
 • Завдяки автоматизації процесу кредитування, скористатися онлайн сервісом кредитування можна в будь-який час доби, без обмежень.
 • Необхідний абсолютний мінімум документів, зазвичай паспорт і ІПН код. Багато компаній дозволяють оформити кредит без надання скан-копій документів.
 • Найчастіше МФО компанії пропонують акційні умови кредитування для тих, хто оформляє позику вперше. В цьому випадку, можна отримати гроші в борг під 0,01% відсоток.

Як отримати позику в CreditPlus

 • Заповнити онлайн заявку, вказати суму і термін позики, без завантаження документів і фотографій.
 • Дочекатися рішення по заявці, зазвичай необхідно не більше 2 хвилин.
 • Підписати договір кредитування з допомогою СМС коду, і відразу ж після цього гроші будуть відправлені на карту клієнта.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...