17:26, 13 червня 2019 р.
Надійне джерело

«Юному туристу» 5 років!

«Юному туристу» 5 років!

Від року до року кількість юнаків та дівчат, хлопчиків та дівчаток, котрі віддають перевагу здоровому та активному способу життя стає більше й більше. Підтвердження тому – розширення мережі гуртків та збільшення вихованців Полтавського обласного центру туризму та краєзнавства учнівської молоді.

Тут – археологи, спелеологи, туристи, краєзнавці, орієнтувальники, науковці – всі, кого вабить романтика подорожей.

«Юному туристу» 5 років!, фото-1

Цього року, вже вп’яте, для кращих своїх вихованців при Центрі туризму працює унікальний для Полтавщини табір «Юний турист».

«Юному туристу» 5 років!, фото-2

Юлія Комісар, начальниця профільного оздоровчого табору «Юний турист», методистка ПОЦТКУМ, каже:

«Кожного року намагаємося створити цікаву програму, яка б не повторювалася. Табір почав роботу 3 червня. До сьогодні ми відвідали музей олії, музей історії футболу, вчилися робити вергуни за старовинним рецептом у с.Чечелево, Кременчуцького району. Були з ночівлею на туристичній базі «Сенегал», пройшли піший похід, сплавлялися на байдарках, подолали лабіринт, смугу перешкод, орієнтувалися в лісі та в місті , ходили разом в кіно та басейн і ще багато чого іншого й цікавого».

Табір унікальний ще й тим, що за відпочинок тут батьки нічого не платять. Це за умови насиченої програми та посиленого харчування!

«Чесно, я дивуюся, що в наші часи таке можливо. Але для моєї доньки можливість потрапити до цього табору влітку – чудовий стимул працювати над собою, здобувати спортивні перемоги на змаганнях протягом всього року. Дуже задоволена, й дякую нашому тренеру Сердюк Н.Я. і всім вихователям за таке диво!», - каже мама призерки змагань, Марії Головашич, Вікторія.

Цього року у таборі три загони (30 дітей) віком від 8 до 14 років. Діти кажуть, що щовечора приходять додому дуже втомлені, але шалено задоволені.

«Більше року займаюся у гуртку спортивного туризму. Тут дуже весело, я знайшла тут багато нових друзів, з нами тут проводять багато конкурсів, змагань», - Вікторія.

«Туризм та подорожі дуже любить моя мама. Власне, через її любов я вперше потрапив до гуртка туризму та орієнтування 5 років тому. Маю чимало перемог, і поразки також є. Але завжди всі змагання – цікаві зустрічі, драйв від суперництва, розмови біля багаття. Табір теж люблю: класний початок літа, дякую!», - Ігор.

«Юному туристу» 5 років!, фото-9

Закінчує роботу табір «Юний турист» 16 червня.

Ольга Гладченко

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Юний турист #ПОЦТКУМ
Оголошення
live comments feed...