• Головна
  • Секрети CreditPlus - як гарантовано отримати онлайн позику на карту без відмов
Новини компаній
17:16, 10 червня 2019 р.

Секрети CreditPlus - як гарантовано отримати онлайн позику на карту без відмов

Новини компаній

З кожним днем украиїнці все частіше і частіше віддають перевагу мікрофінансовим компаніям, в ті моменти, коли потрібно терміново позичити гроші. Відсутність необхідності спілкуватися з кредитним агентом, збирати документи і готується до процедури оформлення - це саме ті причини, які дозволяють МФО компаніям успішно працювати на фінансовому ринку, нарівні з банками і великими кредитними спільнотами.

CreditPlus - одна з найбільших компаній інтернет кредитування в Україні. Популярність і затребуваність компанії обумовлена особливими умовами кредитування, що дозволяють отримати онлайн позику на карту без відмов в Україні за мінімальною ставкою - 0,01% в день. Принципове рішення кредитувати онлайн в поєднанні з мінімальною ставкою, забезпечило миттєвий попит на послуги компанії.

У CreditPlus можна отримати до 6000 гривень цілодобово, під мінімальний відсоток. Оформлення позики займає близько 7 - 15 хвилин, а гроші відправляються прямо на банківську карту позичальника. Надалі, ліміт позики зростає до 10 000 гривень. Такий підхід виключає потрапляння клієнта в «боргову яму».

Секрети CreditPlus - як гарантовано отримати онлайн позику на карту без відмов, фото-1

Умови отримання термінового позики

Щоб скористатися послугами CreditPlus, є ряд умов, однак вони мінімальні. А саме:

  • Кредит можуть отримати тільки особи віком від 18 до 65 років.
  • Потрібна наявність паспорта громадянина України.
  • Ідентифікаційний код ІПН.
  • Особиста банківська карта.
  • Мобільний телефон.

Процес оформлення досить простий і зрозумілий. Компанія спростила до повного мінімуму необхідні операції, залишивши лише те, що безпосередньо пов'язано з отриманням позики.

  • Необхідно заповнити онлайн заявку, вказавши потрібну суму і термін.
  • Зареєструватися в сервісі онлайн кредитування і заповнити анкету.
  • Дочекатися рішення і підтвердити договір позики.

Для яких цілей може бути використаний кредит онлайн CreditPlus

Використовувати кредитні кошти можна на свій розсуд, без обмежень. Такі позики беруть для погашення банківських кредитів, мікроремонтов, в т.ч побутової техніки, для подарунків близьким, для термінових покупок і для внесків за іпотеку, коли затримують зарплату - спектр застосування кредитних засобів дуже широкий. МФО схвалює 98% заявок, так як при їх розгляді відсутня людський фактор.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...