• Головна
  • Надійний виробник силікатної цегли пропонує якісні та екологічні матеріали для будівництва
16:30, 7 червня 2019 р.
Надійне джерело

Надійний виробник силікатної цегли пропонує якісні та екологічні матеріали для будівництва

Надійний виробник силікатної цегли пропонує якісні та екологічні матеріали для будівництва

Якщо ви шукаєте якісні, надійні та недорогі матеріали для будівництва, то до ваших послуг ТОВ «Сумська силікатна цегла» - один із найбільших виробників силікатної цегли в Україні! Силікатна цегла – це надійний, екологічний і порівняно недорогий матеріал, який оптимально підходить для будівництва в наших кліматичних умовах. А сучасні технології, якісна сировина та багаторічний досвід дозволяють створювати на підприємстві надійний і довговічний будівельний матеріал з кращими характеристиками.

До речі, у виробництві силікатної цегли використовують лише екологічно чисті складові: вапно, пісок, воду. Завдяки відмінним характеристикам: міцності, точності розмірів, привабливому вигляду, невеликій вартості, простоті використання цегла є одним з доступних будівельних матеріалів. Термін експлуатації довготривалий, тому будівлі, складені із силікатної цегли експлуатуються десятиріччями.

У порівнянні із керамічною, силікатна цегла має ряд беззаперечних переваг:

МЕНША ТЕПЛОПРОВІДНІСТЬ – стіни з цегли силікатної можуть бути більш тонкими, зберігаючи при цьому високі теплоізоляційні характеристики;

ВИСОКА СТРУКТУРНА МІЦНІСТЬ І НЕСУЧА ЗДАТНІСТЬ – цегляна кладка може без додаткових зміцнювальних заходів витримувати навантаження від плит перекриття і стропальних систем;

АБСОЛЮТНА ЕКОЛОГІЧНІСТЬ І СТІЙКІСТЬ ДО БІОВПЛИВІВ – після хімічної реакції пісок і вапно інертні в біологічному сенсі;

ЛЕГКО ПОЄДНУЄТЬСЯ З УСІМА ВИДАМИ ДОДАТКОВОЇ ОБРОБКИ – облицюванням лицьовою цеглою, штукатуркою, обробкою сайдингом і різного роду декоративно-захисними панелями.

КРАЩІ ЗВУКОІЗОЛЯЦІЙНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ.

На підприємстві «Сумська силікатна цегла» виробляють одинарну та потовщену, білу та кольорову, рядову та лицьову силікатну цеглу.

Ціна – від 3370 грн. за 1 тис. шт.

Замовлення матеріалів у «Сумської силікатної цегли» - це точне дотримання вимог державних стандартів і технології виготовлення; висока якість, яка відзначена дипломом ДП «Сумистандартметрологія» у 2014 році; екологічна безпечність продукції; відповідність ДСТУ підтверджена сертифікатом.

Підприємство співпрацює зі споживачами не лише із території Сумщини, але й з інших регіонів України, зокрема Полтавщини. Висока репутація підприємства є гарантом дотримання зобов’язань щодо строків поставки, виконання індивідуальних замовлень та коректності у ділових відносинах. Постійним клієнтам та партнерам тут пропонують гнучку систему ціноутворення та цікаві бонусні програми.

КОнтакти підприємства:

Юридична адреса: вул. Петропавлівська, буд.86, м.Суми, Зарічний район, Сумська область, 40000, Україна
Адреса виробничих потужностей силікатної цегли: 40007, м. Суми, вул. Прикордонна, 14
Поштова адреса: 40007, м. Суми, а / с314
Електронна адреса: sumy_ssk@ukr.net

Головний бухгалтер – Волкова Ірина Миколаївна (0542) 683-290
Відділ збуту:

(0542) 683-294

(050) 4072085

(067) 5486428

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#будівництво #цегла #матеріали #екологія #поставки
Оголошення
live comments feed...