• Головна
  • У загальноосвітній школі № 30 ведуться роботи по заміні віконних блоків
15:06, 5 червня 2019 р.
Надійне джерело

У загальноосвітній школі № 30 ведуться роботи по заміні віконних блоків

У загальноосвітній школі № 30 ведуться роботи по заміні віконних блоків

Щойно завершився навчальний рік, розпочалися масштабні ремонтні роботи в загальноосвітніх закладах міста. Серед них – Полтавська загальноосвітня школа № 30, де нині тривають роботи по заміні віконних блоків.

Полтавська загальноосвітня школа № 30 була зведена у 1975 році. Нині тут здобувать освіту більше 600 дітей. Директор закладу Оксана Чередник розповіла, що 30 школа – єдина у місті, побудована із залізобетону, а отже потребує утеплення та проведення інших заходів з енергозбереження:

– Ми розуміємо, що залізобетон – матеріал, що потребує утеплення. Тому було вирішено виконати заходи щодо енергозбереження. У нас уже замінена третина віконних блоків, нині роботи по заміні віконних блоків будуть продовжуватися.

Аби перевірити хід ремонтних робіт в закладі, з робочим візитом завітав заступник міського голови з питаньдіяльності виконавчих органів, керуючий справами виконкому Віталій Нікіпелов. Він розповів, що цьогоріч тут заплановано повністю замінити старі вікна на металопластикові:

– Цьогоріч тут заплановано замінити 232 вікна. Це повністю всі вікна в закладі. Це питання термомодернізацій, сучасноті, зручності та безпечності для школярів та викладачів, – зауважив посадовець.

Розпочали ремонтні роботи із спортивної зали, яка може вмістити 3-4 класи одночасно. Проте, стан віконних блоків давно перестав бути задовільним.

– Якщо брати спортивний зал, то там величезні застарілі вікна, які утримувати неможна. Вони не лише продувалися, на сьогодні їхній стан уже став небезпечним для експлуатації. Тому дуже добре, що вдалося за підтримки депутатського корпусу спрямувати кошти для ремонтних робіт в 30 школі, – додав Віталій Нікіпелов.

Представник підрядної організації, що виконує роботи в закладі Віталій Полуницький розповів, що роботи ведуться відповідно до затвердженого графіку:

– На першому етапі заплановано проведення заміни віконних блоків, облаштування зовнішніх та внутрішніх відкосів. Ми вже стали до виконання цих робіт. Нині ми ліквідовуємо старі вікна у спортивному залі.Наступний етап – монтаж металоконструкцій.

Завершити роботи по заміні віконних блоків в закладі заплановано до кінця серпня.

 Публікацію підготовлено за матеріалами прес - служби Полтавської міської ради 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#вікна #школа #заміна
Оголошення
live comments feed...