• Головна
  • У Полтаві міськрада заплатить медикам 8 мільйонів до професійного свята
12:00, 5 червня 2019 р.
Надійне джерело

У Полтаві міськрада заплатить медикам 8 мільйонів до професійного свята

У Полтаві міськрада заплатить медикам 8 мільйонів до професійного свята

5-го червня у Полтавській міській раді відбувається засідання виконавчого комітету. Члени виконкому зокрема розглядають питання про виділення коштів за Програмою «Турбота». Начальник управління соціального розвитку Наталія Бондаренко зачитує проект рішення, у якому йдеться зокрема про виділення коштів на виплату премій до Дня медичного працівника.

У Полтаві міськрада заплатить медикам 8 мільйонів до професійного свята, фото-1

У проекті пропонують виплатити по 700 гривень кожному полтавському медику, усього на це потрібно 8 мільйонів 171 тисячу 800 гривень із міського бюджету.

Член виконавчого комітету Дмитро Бурмака виступає проти такої пропозиції. Нагадує, що раніше попередню владу міста звинувачували у фактичному підкупі бюджетників завдяки виплатам таких премій.

-Краще ці кошти витрати не на премії, а на порятунок життя! – пропонує член виконкому.

У відповідь на це секретар міської ради Олександр Шамота зазначає, що навіть невелика сума премії може бути важливою для працівників медичної галузі міста.

- Можливо, для керівників закладів, спеціалістів, які мають високі посади - це не гроші. А, наприклад, моя мама пропрацювала санітаркою і я знаю, що для таких людей і 700 гривень – це значна сума! – заперечив секретар міськради.

Після обговорення більшість членів виконкому таки проголосували за виплату премій медикам. Отримають її майже 12 тисяч медичних працівників із Полтави.

Нагадаємо, минулого року такі ж премії по 700 гривень медикам вручав колишній міський голова Олександр Мамай.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #медики #премії #бюджет #гроші #виплати
Оголошення
live comments feed...