• Головна
  • На Полтавщині розпочалися збори резервістів
12:37, 3 червня 2019 р.
Надійне джерело

На Полтавщині розпочалися збори резервістів

До зборів залучили бойових офіцерів оперативного резерву першої та другої черги, як протягом семи днів проходитимуть навчання в районах формування своїх підрозділів.

На Полтавщині розпочалися збори резервістів, фото-1

На урочистому шикуванні, під час якого склав присягу особовий склад, Військовий комісар Полтавського обласного військового комісаріату Дмитро Губський у своєму виступі наголосив, що за час зборів усі резервісти покращать свою фахову та індивідуальну навченість, адже ці збори є черговою можливістю підготуватися до професійного захисту своїх близьких під час ескалації бойових дій:

На Полтавщині розпочалися збори резервістів, фото-2

« Особливо важливо знати і розуміти, як діяти в умовах, наближених до тих, що були у Луганській та Донецьких областях під час захопленням адмінбудівель, та як запобігти цьому явищу» - сказав Дмитро Губський.

На Полтавщині розпочалися збори резервістів, фото-3

Одразу після присяги резервісти почали зайняття згідно учбового плану. Хоча основна увага приділятиметься штабній роботі, 4 червня проведуть практичні заняття на полігоні, де вправлятимуться у стрільбах.

Резервіст Констянтин Данченко – полтавець, колишній військовий 17 бригади армійської авіації, учасник АТО, у 2016 році воював під Авдіївкою:

На Полтавщині розпочалися збори резервістів, фото-4

«На тиждень буду заступником командира бригади з морально – психологічного забезпечення. Я майор запасу, нині маю статус безрозбітного. Але розглядаю можливість укладення контракту. Очікую від зборів поновити свої навички, знання, допомогти щойно прибулим військовикам. Будемо діяти згідно завдань. Настрій бойовий.»

На Полтавщині розпочалися збори резервістів, фото-5

Раніше ми розповідали СБУ проведуть антитерористичні навчання

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#вояки #резервісти #навчання
Оголошення
live comments feed...