• Головна
  • В Полтаві провели перший форум «Олімпійський спорт – посол миру»
18:00, 31 травня 2019 р.
Надійне джерело

В Полтаві провели перший форум «Олімпійський спорт – посол миру»

В Полтаві провели перший форум «Олімпійський спорт – посол миру»

Вперше в місті Полтава управління у справах сім`ї, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради провело форум «Олімпійський спорт – посол миру». Форум пройшов в рамках фестивалю «Майстерня міста 2019» за підтримки німецького Товариства Міжнародного співробітництва GIZ. В роботі форуму взяли участь тренери – викладачі ДЮСШ нашого міста, викладачі закладів вищої освіти, вчителі фізичної культури.

Метою форуму є поширення ідей олімпізму та розвитку олімпійського руху в Полтаві, всебічна підтримка та популяризація олімпійських видів спорту в місті, залучення молоді до занять фізичною культурою, спортом та здорового способу життя.

– Спортивна галузь має бути розвиненою. Дитячо-юнацькі спортивні школи повинні бути забезпечені усім необхідним. Комфортні умови, належне матеріально-технічне забезпечення закладів плюс мотивація та наполегливість – саме від цьго залежить результат. Мета цього форуму – обговорити стан спортивної галузі разом з тренерами, спортсменами і почути від них особисто, що саме треба зміни, на що звернути увагу, що доопрацювати, почути від них нові ідеї і разом втілити їх у життя, – розповів депутат Полтавської міської ради Олександр Глазов.

В Полтаві провели перший форум «Олімпійський спорт – посол миру», фото-1

Начальник управління у справах сім'ї, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради Олена Бабенко зазначила:

– Сьогодні дуже важливо розуміти запит від населення на потреби, які виникають. Потрібно розвивати спорт не тільки даючи якісь центральні вказівки і вимагати результат. Перш за все, потрібно чути людей і те, що вони хочуть зробити, які є проблеми. У нас в Полтаві вже є добрі спортивні показники – наші діти є чемпіонами Чемпіонату України з футболу 2015-2016, членами Олімпійської збірної, зараз є п'ятеро потенційних членів Олімпійської збірної. І для того щоб їх було 50, а не 5, необхідно проводити такі форуми. Маємо надію, що цей форум стане традиційним у нашому місті.

В Полтаві провели перший форум «Олімпійський спорт – посол миру», фото-2

Презентацію «Олімпійські ігри з середини» презентував учасник XXXI Олімпійських ігор в Ріо-де-Женейро 2016, майстер спорту України з плавання Любомир Лемешко:

В Полтаві провели перший форум «Олімпійський спорт – посол миру», фото-3

– Я вважаю, що такі заходи повинні набирати оберти. Ми – нація сильна та спортивна. Щоб реалізувати спортивні плани потрібно приділяти увагу різним аспектам, таким як спілкуванння, харчування, умови для тренування, взагалі розуміння про Олімпійські ігри, як там все відбувається. Данний форум – це розвиток, це шлях до перемоги, це наше майбутнє.

Для обговорення акутальних питань учасники форуму розділилися на чотири секції:

1. Вплив етики спілкування на формування особистості спортсмена.

2. Аналітичні аспекти використання сучасних фітнес-технологій у навчальному та тренувальному процесі. Харчування підлітків-спортсменів.

3. Роль психологічної підготовки у навчально-тренувальному процесі.

4. Спортивний менеджмент.

По завершенню представники з кожної секції підвели підсумки форуму та сформулювали дорожню карту розвитку Олімпійського спорту в місті Полтава.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #місто #олімпіада #спорт #розвиток

Коментарі

Оголошення
live comments feed...