• Головна
  • Інспекція по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста продовжує здійснювати демонтаж незаконно встановлених тимчасових споруд
17:30, 30 травня 2019 р.
Надійне джерело

Інспекція по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста продовжує здійснювати демонтаж незаконно встановлених тимчасових споруд

Інспекція по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста продовжує здійснювати демонтаж незаконно встановлених тимчасових споруд

Інспекція по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста продовжує роботи з демонтажу незаконно встановлених об'єктів. У рамках чинного законодавства, в жодному випадку не порушуючи прав підприємців, комунальні служби повертають Полтаві привабливість її зовнішнього вигляду. 30 травняна вулиці Монастирській, 7 відбувся черговий демонтаж тимчасової споруди, встановленої без відповідного дозволу.

Відповідно до Правил благоустрою та забезпечення чистоти і порядку в м.Полтава, демонтаж встановлених тимчасових споруд та будь-яких конструкцій здійснюється у випадках самовільного розміщення тимчасової споруди, конструкції, недотримання вимог паспорту прив'язки при її встановленні та у разі закінчення строку дії та анулювання паспорту прив'язки, інших дозвільних документів.

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів (економічні та соціальні питання) Тетяна Юрченко зазначила:

– Паспорт прив’язки цього об’єкта закінчився ще у липні 2018 року, до речі, виданий він був на пересувний лоток. Але, по факту, розміщена стаціонарна тимчасова споруда без дозвільних документів. Власникові тимчасової споруди неодноразово були надіслані приписи, тому було прийнято рішення щодо демонтажу даної конструкції. Власник зі свого боку виявив бажання здійснити демонтаж самостійно. Це свідчення того, що правильність наших дій поступово розуміють підприємці. Ще раз нагадую, що правила для всіх них – однакові. Споруди, які не відповідають нормам та встановлені без дозвільних документів, будуть демонтовані. У Полтаві має бути порядок.

Також сьогодні повинні були демонтувати й тимчасові споруди цього ж підприємця на Площі Слави. Та, як повідомили представники Інспекції, власник ще вранці демонтував їх самостійно.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#демонтаж #благоустрій #споруди

Коментарі

Оголошення
live comments feed...