• Головна
  • Uklon ввів бонус для водіїв в Полтаві до 7000 грн
Новини компаній
14:00, 29 травня 2019 р.

Uklon ввів бонус для водіїв в Полтаві до 7000 грн

Новини компаній
Uklon ввів бонус для водіїв в Полтаві до 7000 грн

На початку квітня в Полтаві запрацював найбільший український сервіс виклику авто Uklon. Жителі Полтави, хто вже встиг скористатися сервісом, тепер обходяться без дзвінків в диспетчерські служби і замовляють авто у додатку прямо на своїх смартфонах. А водії на особистих автомобілях підвозять людей по дорозі у своїх справах, покриваючи таким чином щоденні витрати на паливо і отримуючи додатковий дохід.

Тепер найактивніші водії, користувачі Uklon Driver, в Полтаві зможуть отримувати щотижневі бонуси до 1000 грн, крім щоденних, які отримують зараз. А також, за бажанням, нанести брендовані наліпки компанії на свої автомобілі, і отримувати додаткові щомісячні бонуси сумою до 7000 грн.

Почати підвозити людей і дізнатися більше подробиць можна після заповнення форми в додатку Uklon Driver або на сайті: http://bit.ly/2KL09If

Також Uklon перший і єдиний сервіс перевезень в Україні, який безкоштовно страхує своїх користувачів (і пасажирів, і водіїв) на 100 000 грн. У разі ДТП, під час виконання замовлення Uklon, пасажир і водій отримують необхідну компенсацію.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...