• Головна
  • Фахівці робітничих спеціальностей – найбільший дефіцит на полтавському ринку зайнятості
15:16, 28 травня 2019 р.
Надійне джерело

Фахівці робітничих спеціальностей – найбільший дефіцит на полтавському ринку зайнятості

Фахівці робітничих спеціальностей – найбільший дефіцит на полтавському ринку зайнятості

Ярмарки вакансій у Полтаві проводять кожні два місяці. Тут представлені роботодавці державного, комунального та приватного сектору – всього сорок підприємств установ та організацій.

Фахівці робітничих спеціальностей – найбільший дефіцит на полтавському ринку зайнятості, фото-1

« Сьогодні тут є правоохоронці і військові, коледж сержантського складу, і наші постійні партнери – « Полтаваавтотранс». Будь – хто з роботодавців може стати нашим партнером. Це наш постійний і потужний напрям співпраці. Ми зрозуміли, що ярмарки – дієвий і плідний захід, і охочих взяти участь завжди чимало» - каже директор Полтавської міськрайонної філії Полтавського обласного центру зайнятості Петро Петренко.

Фахівці робітничих спеціальностей – найбільший дефіцит на полтавському ринку зайнятості, фото-2

За його словами найдефіцитнішими на ринку зайнятості сьогодні є робітничі спеціальності – в області катастрофічно не вистачає зварювальників, водіїв, кранівників. « Тенденція є такою, що цей дефіцит постійно зростає» - каже Петро Петренко. Це пояснюється багатьма чинниками. Головний з яких – трудова міграція. Другий чинник – низький престиж робітничих професій. Нині молодь прагне вступати у ВНС, а не у заклади ПТУ. Тривожною є тенденція «старіння» серед робітничих кадрів. При цьому молоду заміну їм знайти важко.

« Зазвичай, направленість професійно – технічної освіти не уже відповідає попиту на ринку праці, і це теж є проблемою, яку вирішувати було потрібно ще років десять тому» - вважає Петро Петренко.

Фахівці робітничих спеціальностей – найбільший дефіцит на полтавському ринку зайнятості, фото-3

« Цікаво, що на ярмарок вакансії приходе велика частина людей, які не стоять на обліку у центрі зайнятості. Це тільки доводить важливість та необхідність заходу, а тому вони будуть продовжуватися» - сказав Петро Петренко.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#робота #спеціальність #роботодавці

Коментарі

Оголошення
live comments feed...