• Головна
  • Оновлено автопарк КАТП-1628 (ФОТО)
16:50, 27 травня 2019 р.
Надійне джерело

Оновлено автопарк КАТП-1628 (ФОТО)

Оновлено автопарк КАТП-1628 (ФОТО)

Шість сміттєвозів з боковим завантаженням та два трактори – на КАТП-1628 оновлено автопарк. У п’ятницю, 24 травня, керівництво міста та представники депутатського корпусу під час робочої наради оглянули нову спецтехніку.

У Полтаві продовжують оновлювати автопарки спецтехніки на комунальних підприємствах. 8 одиниць нової техніки вже працюють на вулицях міста.

Сміттєвози з боковим завантаженням – універсальні. Вони можуть піднімати контейнери місткістю 0,75 та 1,1 куб.м. Трактори – із завантажуючим обладнанням Борекс. Ковші тракторів дають можливість завантажувати негабаритне сміття. З міського бюджету на сміттєвози була спрямовано близько 14 млн. 500 тис. грн, на трактори – 2 млн. 600 тис. грн.

Оновлено автопарк КАТП-1628 (ФОТО), фото-1

З робочою нарадою цього дня на КАТП-1628 приїздили керівництво міста та представники депутатського корпусу Полтавської міської ради.

Оновлено автопарк КАТП-1628 (ФОТО), фото-2

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів (галузь ЖКГ) Олексій Чепурко:

Оновлено автопарк КАТП-1628 (ФОТО), фото-3

– Одне з завдань, яке я перед собою ставив, прийшовши на цю посаду, – відновлення майже знищених комунальних підприємств, забезпечення їх сучасною технікою. Поповнення новими машинами автопарку КАТП-1628 – це ще один крок до зміни системи поводження з твердими побутовими відходами. Ми усуваємо проблеми вивозу сміття з приватного сектору й транспортування крупногабаритних відходів. Окрім того, незабаром на КАТП з’явиться і автомобіль для відлову собак та екобус для збирання небезпечних відходів.

Депутат Полтавської міської ради Сергій Бутко:

Оновлено автопарк КАТП-1628 (ФОТО), фото-4

– Зараз ми почали відновлювати автопарк. Аби ми були незалежними від приватних структур, аби техніка була комунальною, а не у приватній власності. Початок покладено. Спільною підтримкою, спільними зусиллями будемо продовжувати й надалі.

Депутат Полтавської міської ради Андрій Матковський:

Оновлено автопарк КАТП-1628 (ФОТО), фото-5

– Я думаю, усі пам’ятають, яка колись була чистенька Полтава. У нас були великі державні підприємства, які мали у своєму підпорядкування техніку та виходили на допомогу прибирати сніг, опале листя, чепурити місто після зими. До прибирання долучались чимало. Зараза ми живемо в інший час і в інших умовах. Усі добре розуміємо, аби Полтава була чистим та затишним містом, мають бути потужні комунальні підприємства. Майже третина бюджету 2019 року спрямована на галузь житлово-комунального господарства. Такі кошти на цю галузь не виділялись протягом останнього десятиліття. Окрім того, збільшилась і зарплата для працівників комунальних підприємств, адже працювати тут має бути престижно. Це великий труд, який має бути оплачений гідно.

Оновлено автопарк КАТП-1628 (ФОТО), фото-6
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #міська рада #КАТП #техніка

Коментарі

Оголошення
live comments feed...