• Головна
  • Волейбольна команда «Фаворит» у наступному сезоні боротиметься за медалі Суперліги
Партнерський матеріал
08:00, 26 травня 2019 р.
Надійне джерело

Волейбольна команда «Фаворит» у наступному сезоні боротиметься за медалі Суперліги

Партнерський матеріал
Волейбольна команда «Фаворит» у наступному сезоні боротиметься за медалі Суперліги

23-го травня у Лубнах відбулася звітна прес-конференція федерації волейболу Полтавської області з нагоди завершення XXVIII Чемпіонату України з волейболу 2018-2019 за участі Володимира Дороша та членів виконкому: Юрія Козлова, Анатолія Офата, Сергія Сосніна.

Нагадаємо, команда посіла п’яте місце у найсильнішій волейбольній лізі України.

-Ми не стали чемпіонами, але той експеримент, який ми розпочали п’ять років тому, дав свій результат. Експеримент полягав у тому, що ми зробили ставку на вихованців тренера школи олімпійського резерву Анатолія Офата. Зробили усе, щоб наші волейболісти залишалися грати тут, а не роз’їжджалися по інших клубах України чи Європи, - сказав, виступаючи перед журналістами Президент федерації волейболу Полтавської області Володимир Дорош.

Президент федерації також подякував представникам ЗМІ за співпрацю та висвітлення домашніх матчів СК «Фаворит» у XXVIII Чемпіонаті України з волейболу серед чоловічих команд суперліги 2018-2019. Завдяки цьому ігри полтавських волейболістів змогли побачити понад 2 мільйони глядачів. Володимир Дорош зазначив, що існування у Лубнах волейбольної команди «Фаворит» сприяє не лише розвитку спорту, а й інвестиційній привабливості самого міста. Тому що завдяки участі клубу у Суперлізі Лубни на слуху в усієї України. Також Володимир Дорош, який є генеральним директором спонсора клубу «Фаворит» - Лубенського молочного заводу (ТМ «Гармонія») - зазначив, що свій внесок у справу збереження здоров’я нації та популяризації волейболу може зробити кожен представник бізнесу, якому небайдужі Лубни, активна молодь та спорт.

Тренер команди «Фаворит» Сергій Соснін, який вже у ході сезону змінив Миколу Благодарного, у цілому задоволений фінішем команди і з оптимізмом дивиться у наступний сезон.

-Задачі у «Фавориті» завжди ставляться максимальні. Хлопці у команді талановиті, головне – направити їх у правильне русло. Мета на наступний сезон – вихід у четвірку найкращих і боротьба за медалі! – заявив Сергій Соснін.

Нав’язати боротьбу за призові місця найсильнішим волейбольним командам України можна лише за наявності конкурентного складу клубу. І перед новим сезоном СК «Фаворит» очікуватиме підсилення кількох позицій. При цьому Володимир Дорош зауважив, що усі волейболісти, які у цьому році у непростій боротьбі принесли клубу п’яте місце у «Суперлізі» - обов’язково залишаться у команді.

До наступного сезону «Фаворит» готується із незмінними амбіціями і твердим наміром – привезти на Полтавщину медалі чемпіонату України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Спорт #волейбол #прес-конференція #Лубни #Фаворіт

Коментарі

Оголошення
live comments feed...