• Головна
  • У перший день полтавської книжкової виставки показали унікальну «Енеїду» Котляревського та презентували унікальну поштову марку.
17:31, 23 травня 2019 р.
Надійне джерело

У перший день полтавської книжкової виставки показали унікальну «Енеїду» Котляревського та презентували унікальну поштову марку.

У перший день полтавської книжкової виставки показали унікальну «Енеїду» Котляревського та презентували унікальну поштову марку.

У Полтавській обласній універсальній науковій бібліотеці імені І.П. Котляревського розпочала роботу Друга універсальна книжкова виставка-ярмарок «ПОШУК». На її відкриття завітали представники обласної та міської влади, гості зі столиці, делегація з Республіки Білорусь.

Під час урочистого відкриття дводенного заходу його відвідувачам презентували унікальне видання – «Енеїду» Івана Котляревського 1809 року випуску з автографом автора.

У перший день полтавської книжкової виставки показали унікальну «Енеїду» Котляревського та презентували унікальну поштову марку., фото-1

Крім того, представили особливий штемпель «Полтавщина – край любові. Poltava region – Homeland of love».

У перший день полтавської книжкової виставки показали унікальну «Енеїду» Котляревського та презентували унікальну поштову марку., фото-2

– Коли вирішували запровадити виставку, то постало питання організовувати її чи ні, адже в Києві, Львові, Харкові, Миколаєві та Запоріжжі подібні заходи також відбуваються. Звісно, ми вирішили створити у Полтаві свою унікальну виставку. Дуже приємно, що вона розширює масштаб, – зазначив заступник голови облдержадміністрації Микола Білокінь.

" – Другий рік проводимо «ПОШУК». Прагнемо створити середовище для популяризації книги. В межах виставки не тільки продають видання, відбуваються заходи, які формують культуру та любов до читання, брендують українську книгу. Програма різноманітна, при тому не тільки в науковій бібліотеці. Залучені й бібліотека імені Панаса Мирного, бібліотека імені Олеся Гончара, Полтавський національний педагогічний університет імені В.Г. Короленка, відділення «Укрпошти». На вході до бібліотеки імені Котляревського працює містечко майстрів, відбуваються майстер класи, – зазначила директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Вікторія Пилипенко. – Зазвичай масштабні книжкові виставки, форуми, толоки проводять громадські, приватні організації чи ініціативні групи. На Полтавщині ж до створення «ПОШУКу» долучається влада".

Начальник управління видавничої та поліграфічної діяльності Міністерства інформації Республіки Білорусь Олена Павлова зачитала звернення Міністра інформації Республіки Білорусь Олександра Карлюкевича та привітала всіх із початком роботи виставки-ярмарку.

На «ПОШУКу» представлені 43 видавництва із 13 областей України. Почесним експонентом книжкової виставки-ярмарку «ПОШУК» є Республіка Білорусь. Три видавництва із цієї країни презентують свої видавничі новинки. Книжкова виставка-ярмарок розмістилася на п’ятьох поверхах ПОУНБ імені І.П. Котляревського. На трьох відбувається торгівля. У межах «ПОШУКу» проведуть низку зустрічей з авторами, презентації, обговорення й автограф-сесії.

З нагоди участі Республіки Білорусь як почесного експонента виставки-ярмарку «ПОШУК» презентували тематичну поштову марку.

Раніше ми розповідали У Полтаві презентують кигу по операцію " Френтік"

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#книги #виставка #пошук

Коментарі

Оголошення
live comments feed...