• Головна
  • У Полтаві ніяк не почнуть сесію, на якій можуть вдруге звільнити Мамая (ВІДЕО)
12:49, 22 травня 2019 р.
Надійне джерело

У Полтаві ніяк не почнуть сесію, на якій можуть вдруге звільнити Мамая (ВІДЕО)

У Полтаві ніяк не почнуть сесію, на якій можуть вдруге звільнити Мамая (ВІДЕО)

22 травня у Полтавській міській раді відбувається засідання позачергової сесії міської ради. Нагадаємо, раніше сесію кілька разів переносили. Під час засідання у понеділок, 20-го травня, секретар міської ради Олександр Шамота визнав, що депутатів збирають у зв'язку із можливим поновленням на посаді колишнього міського голови Олександра Мамая. Адже сьогодні у Києві колегія суддів розглядає справу щодо скасування рішень судів першої та апеляційної інстанцій щодо відмов Мамаю у поновленні на посаді. Якщо судді Верховного Суду приймуть рішення на користь Олександра Мамая, депутати Полтавської міської ради знову поставлять на голосування питання його усунення із посади. Необхідні 29 голосів у нинішньої більшості є.

Поки що біля президії зібралися секретар міської ради Олександр Шамота, голова фракції "Батьківщини" Олек Білоножко, депутати Олександр Кісільов (СДП), Юліан Матвійчук, Вадим Ямщиков та Артем Чубенко ("Свобода"). 

У залі - депутати від фракцій "Самопомочі", "Батьківщини" та СДП. Засідання поки що не розпочинають.

Стежити за ходом засідання ви можете за допомогою трансляції із сесійної зали ради.

Нагадаємо, поноваження Олександра Мамая припинили 14-го вересня минулого року. Тоді за це проголосували 29 депутатів.

ОНОВЛЕНО. О 13:10 засідання розпочалося. У залі зареєструвалися 32 депутати.

Виступає Олег Білоножко - голова фракції "Батьківщини". Говорить про те, що зараз раду об'єднує лише страх перед поверненням Мамая. Констатує, що об'єднаної більшості у раді немає. Пропонує міській раді розпуститися і піти на дострокові вибори.

У Полтаві ніяк не почнуть сесію, на якій можуть вдруге звільнити Мамая (ВІДЕО), фото-7

13:20. Депутати переходять до порядку денному. У ньому - одне питання.

1.Для забезпечення виконання інвестиційного проекту «Оновлення тролейбусного парку міста Полтава» взяти до відома договір про погашення заборгованості перед  територіальною громадою міста Полтави за виконання гарантійних зобов’язань, укладений між комунальним підприємством  "Полтаваелектроавтотранс" Полтавської міської ради та бюджетно-фінансовим управлінням виконавчого комітету Полтавської міської ради від 24.04.2019 №27.

Виконання цих зобов'язань дозволить місту залучити кредити ЄБРР, із яких 8 мільйонів євро підуть на придбання 40 тролейбусів для забезпечення перевезнь у Полтаві. За це рішення депутати голосують одноголосно. На цьому засідання завершують.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #сесія #засідання #голосування #Мамай #Шамота

Коментарі

Оголошення
live comments feed...