• Головна
  • Нові технології на газових родовищах Полтавщини — УГВ поповнився власним флотом з ГРП
Партнерський матеріал
10:30, 22 травня 2019 р.
Надійне джерело

Нові технології на газових родовищах Полтавщини — УГВ поповнився власним флотом з ГРП

Партнерський матеріал
Нові технології на газових родовищах Полтавщини — УГВ поповнився власним флотом з ГРП

Нові технології — це нові можливості. АТ «Укргазвидобування» розпочало виконувати операції з інтенсифікації видобутку власним флотом з ГРП.

З початку року АТ «Укргазвидобування» виконало 60 операцій з ГРП. Це стало можливим завдяки введенню в роботу власного флоту та залученню сервісних компаній ВО «Белоруснефть» і Tacrom Services S.R.L. Для прикладу, це у 4 рази перевищує показники аналогічного періоду минулого року.

Ефект від зазначених 60 операцій становитиме близько 360 млн кубометрів додаткового газу у 2019 році. Варто зазначити, що такі операції з інтенсифікації, як ГРП, дозволяють наростити видобуток у довгостроковій перспективі. Зважаючи на це, очікують, що свердловини після проведених 60 операцій збільшать дебіти на 1,2 млрд кубометрів упродовж 5 років.

Новий флот — нові робочі місця

Запуск нового флоту дозволив не лише наростити кількість робіт з інтенсифікації видобутку, а й створити нові робочі місця. Фахівці, які розпочали роботу на власному флоті, попередньо пройшли низку навчальних курсів і взяли участь у операціях з ГРП, що виконували зовнішні підрядники, переймаючи тим самим досвід і практичні навички закордонних колег.

Найкращий ефект досягається під час поєднання теорії та практики. При цьому паралельно з виконанням робіт планують проведення додаткових практичних і теоретичних курсів із залученням компаній великої четвірки: Weatherford, Schlumberger, Halliburton та Baker Hughes.

Не зважаючи на те, що компанія декілька років поспіль не отримує спеціальних дозволів з видобутку на Полтавщині, АТ «Укргазвидобування» докладає неабияких зусиль для інтенсифікації видобутку на наявних виснажених родовищах. Та все ж, для значного збільшення обсягів українського газу компанія має поповнювати свій ресурсний портфель новими родовищами.

До кінця 2019 року АТ «Укргазвидобування» планує провести понад 100 операцій з ГРП та очікує від них позитивного ефекту.

Рена Дарсанія

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#укгазвидобування #Полтавщина #розвиток #робочі місця

Коментарі

Оголошення
live comments feed...