• Головна
  • Дитячому поліклінічному відділенню дитячої міської клінічної лікарні – 10 років
10:35, 21 травня 2019 р.
Надійне джерело

Дитячому поліклінічному відділенню дитячої міської клінічної лікарні – 10 років

Дитячому поліклінічному відділенню дитячої міської клінічної лікарні – 10 років

Минулого тижня своє десятиріччя з дня відкриття відзначило дитяче поліклінічне відділення № 3 КП «Дитяча міська клінічна лікарня». З цієї нагоди привітати медперсонал та оглянути, як же функціює заклад сьогодні, завітали представники міської влади та депутатського корпусу.

Десять років тому розпочало працювати поліклінічне відділення № 3 КП «Дитяча міська клінічна лікарня». Привітали з ювілеєм працівників закладу заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Людмила Бойченко та депутати міської ради Андрій Матковський та Майя Матвеєва.

Завідуюча дитячим поліклінічним відділенням № 3 Вікторія Дудник розповіла, що заклад обслуговує понад 18 тис. дітей та підлітків Київського району. Щороку на амбулаторному прийомі реєструється понад 170 тис.відвідувань маленьких жителів міста. Після втілення реформи охорони здоров’я сюди звертаються пацієнти з усього міста. Нині дитяча поліклініка функціонує в режимі надання допомоги, як на первинному рівні, так і вузькопрофільної спеціалізованої допомоги дитячому населенню.

– Спорудження дитячого поліклінічного відділення № 3 в Київському районі міста значно поліпшило рівень надання медичної допомоги та покращило здоров’я дитячого населення нашого міста. Заклад має першу акредитаційну категорію. Кваліфіковану медичну допомогу тут надають 44 лікаря, у тому числі 21 вузький фахівець та 23 лікаря педіатра, 52 медичні сестри та 16 молодших медичних сестер.

Велика увага приділяється роботі з дітьми «соціальної» групи. Щорічно проводяться огляди, лабораторні обстеження дітей з багатодітних родин, дітейз інвалідністю, дітей-сиріт, позбавлених батьківського піклування, соціально-неадаптованих сімей, групи «радіаційного» ризику.

Депутат міської ради Андрій Матковський розповів, що свого часу будівництво цього закладу було необхідним, адже у Київському районі міста проживає дуже багато дітей, і розташування поліклічнічного відділення для дітей саме тут значно полегшило ситуацію:

– Щоби батьки не їхали з дітьми через усе місто до лікаря, було вирішено збудувати тут поліклінічне відділення. На будівництво поліклініки, благоустрій території, опоряджувальні роботи, придбання меблів було використано близько 19 мільйонів гривень. Знаковим є те, що цю поліклініку ми збудували за рік! Це чудовий приклад оперативної та плідної роботу на територіальну громаду міста.

З нагоди відзначення цієї дати, представники влади вручили колективу закладу почесну подяку міськвиконкому за старанне виконання своїх обовязків.

З 2014 року на території приміщення також функціонують два структурних підрозділи: консультативно-діагностичне відділення КП «Дитяча міська клінічна лікарня Полтавської міської ради» та амбулаторії загально-практики сімейної медицини № 10,11 КП «Центр первинної медико-санітарної допомоги №1 Полтавської міської ради».

З червня 2017 року Асоціацією «Служба організації інфекційного контролю» дитячому поліклінічному відділенні №3 присвоєно статус «Чиста лікарня безпечна для пацієнта».

Публікація підготовлена за матеріалами прес - служби міської ради 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#лікарня #медицина #пацієнти

Коментарі

Оголошення
live comments feed...