• Головна
  • Учні Полтавської загальноосвітніьої школи № 26 уже тренуються на новому спортивному майданчику
13:10, 17 травня 2019 р.
Надійне джерело

Учні Полтавської загальноосвітніьої школи № 26 уже тренуються на новому спортивному майданчику

Учні Полтавської загальноосвітніьої школи № 26 уже тренуються на новому спортивному майданчику

На умовах співфінансування від міста та області у Полтавській загальноосвітній школі № 26 облаштували сучасний спортивний майданчик для занять фізичною культурою. Загалом на його будівництво було спрямовано 1,5 мільйони гривень.

15 травня відбулася робоча нарада, під час якої крівництво міста, представники депутатського корпусу міської ради та обласної державної адміністрації оглянули новий спортивний майданчик, що облаштували на подвір’ї загальноосвітньої школи № 26.

Школа № 26 – одна з найбільших в Полтаві. Розрахована вона на 1500 посадочних місць. Директор закладу Наталія Гонжак розповіла: проектована будівля 50 років тому, відповідно до проекту, тут лише один спортивний зал. А для такої кількості дітей – цього замало:

– Бувають випадки, коли на одному уроці ми вимушені кілька класів розміщати в спортивному залі. Це не лише незручно, але й небезпечно. Тому відкриття такого майданчика – це просто чудово. Це популяризація здорового способу життя. Я, як директор, дуже задоволена, задоволені вчителі та діти.

Голова профільної депутатської комісії Олександр Кудацький зауважив, що принципи її роботи він будує на системному підході до вирішення соціально важливих проблем, серед яких почесне місце займає здоров’я підростаючого покоління:

Учні Полтавської загальноосвітніьої школи № 26 уже тренуються на новому спортивному майданчику, фото-1

–  Якщо хочемо мати здорове майбутнє Полтави, ми повинні розвивати спорт, створюючи дієву альтернативу рослинному існуванню в інтернет-мережі чи випивці, наркотикам та палінню. Але для цього необхідна сучасна матеріальна база – спортивні майданчики, тренажерні майданчики. Звичайно, найчастіше діти долучаються до спорту саме в загальноосвітніх закладах, тут вони зацікавлюються, знаходять для себе той чи той вид спорту, яким хотіли б займатися. Цей майданчик – приклад того, як ми маємо робити в кожній школі, щоби масово долучати підростаючі покоління до занять спортом.

Спортивний майданчик у школі № 26 – один із проектів, які реалізовуються в рамках державної програми на умовах співфінансування з міського та обласного бюджетів. Загальна сума проекту складає 1,5 мільйони гривень.

– Це досить велика школа, тут навчається велика кількість школярів. Тому, спільно з містом, ми визначили, що реалізуємо проект саме тут, – розповів начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Олександр Буцький. – Система діє таким чином: орган місцевого самоврядування надає половину фінансування. Іншу половину – область. Ця програма діє уже другий рік. Цьогоріч також заплановано будівництво великого поля та трьох подібних полів, а також так званих спортивних антивандальних майданчиків.

Учні Полтавської загальноосвітніьої школи № 26 уже тренуються на новому спортивному майданчику, фото-2

Депутат міської ради Андрій Матковський зауважив: цьогоріч майже третину міського бюджету спрямовано на галузь освіти, в рамках цього, попіклувалися депутати про розвиток фізичної культури серед школярів, спрямувавши кошти на спорудження ось таких майданчиків.

– Нині існує проблема, що підростаюче покоління більше часу проводить за комп’ютером та не живе активним життям. Наше завдання нині  змінити цю ситуацію. І ми намагаємося це зробити. Станом на сьогодні подібних майданчиків у місті встановлено у кількості 5 штук, і ще буде мінімум 3 в цьому році, – зауважив Андрій Матковський. – Дякую обласній державній адміністрації та обласній раді за підтримку. Адже це спільний проект, програма, відповідно до якої ми маємо можливість спільно вирішувати це питання.

Радіють новій локації для занять спорту і діти і викладачі. Вчитель-методист школи № 26 Олександр Кіреня розповів: з появою майданчика, діти активніше почали відвідувати урок фізкультури, тренуватися:

– Ще до завершення робіт по встановленню майданчика, діти запитували, коли вони зможуть тут пограти, – розповів учитель. – Та цінний він не лише тим, що викликає цікавість учнів та мотивує їх до занять спортом. Цей майданчик надзвичайно зручний і, щонайголовніше, безпечний. Імовірність травматизму на цьому полі суттєво нижча.

Учні Полтавської загальноосвітніьої школи № 26 уже тренуються на новому спортивному майданчику, фото-3
Учні Полтавської загальноосвітніьої школи № 26 уже тренуються на новому спортивному майданчику, фото-4
Учні Полтавської загальноосвітніьої школи № 26 уже тренуються на новому спортивному майданчику, фото-5
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #спорт #школа #майданчик #діти #будівництво

Коментарі

Оголошення
live comments feed...