• Головна
  • «Наш світ потребує тепла і людяності. І яким він буде – залежить від кожного з нас!»
09:30, 17 травня 2019 р.
Надійне джерело

«Наш світ потребує тепла і людяності. І яким він буде – залежить від кожного з нас!»

«Наш світ потребує тепла і людяності. І яким він буде – залежить від кожного з нас!»

Медичний центр «Медіон» серед Полтавських медичних закладів  безперечний лідер за рівнем обслуговування та фаховості. Заклад існує вже 7 років, він постійно розширює спектр медичних послуг.

«Але віднедавна ми зрозуміли, що нам стало «тісно» у рамках однієї діяльності, нам захотілося, аби «Медіон» виконував не тільки лікувальну, а ще й певну соціальну функцію» - розповідає власниця закладу Еріка Олександрівна  Свирида.

«Наш світ потребує тепла і людяності. І яким він буде – залежить від кожного з нас!», фото-1

Починаючи з минулого року «Медіон» проводить безкоштовні обстеження для дітей, які перебувають на стаціонарному лікуванні онкогематологічного відділення дитячої міської лікарні. Це КТ і МРТ діагностика з контрастуючою речовиною. Зазвичай, така процедура коштує від трьох з половиною до п’яти тисяч гривень.

«Ми вирішили це робити, бо не змогли бути сторонніми спостерігачами, бачачи людей, які перебувають у складних обставинах. Дехто не має жодної фінансової підтримки, вони, практично, доведені до відчаю. І хоча на Леваді створені дуже гарні умови для лікування діток, працюють справжні фахівці, допомога ніколи не буває зайвою. Тому і допомагаємо. За рахунок внутрішніх ресурсів клініка «Медіон» щомісяця безкоштовно обстежує всіх дітей, які знаходяться на стаціонарному лікуванні. Ми вручаємо спеціальні талони, які позначаємо написом «благодійна допомога». Окрім того, у Всесвітній день боротьби з раком ми побували лікарні привезли медикаменти та спеціальні шприци для проведення хіміотерапії. Ми не вважаємо, що робимо щось виняткове – навпаки, це нормальна людська реакція на чуже горе. А тому намагаємося долучити до цього своїх друзів та знайомих. Наш світ потребує тепла і людяності. І яким він є – залежить тільки від нас!» - каже Еріка Олександрівна.

«Наш світ потребує тепла і людяності. І яким він буде – залежить від кожного з нас!», фото-2

Юлія з Кременчука лікує у відділенні онкогематології доньку Маринку. Говорить – коли прийшла біда, кожна крапля добра, будь – яка допомога особливо цінні:

« - На лікуванні ми перебуваємо з 16 січня. Нам встановили діагноз лімфома Ходжкіна. Слава Богу, є позитивна динаміка. Лікарі, медичні сестри – всі дуже професійні та турботливі. Після кількох курсів хіміотерапії ми робили КТ з контрастуючою речовиною у «Медіоні». Дуже вдячна персоналу клініки. Адже до нас дуже по – доброму поставилися, дуже професійно обстежили. «Медіон» - наче добрі янголи для наших дітей».

Світлана з Полтави лікувала у відділенні онкогематології сина Артема. Виражає вдячність лікарям онкогематологічного відділення дитячої міської лікарні та клініці «Медіон» за проведення безкоштовних обстежень і допомоги діткам з відділення онкогематології.

« -На лікуванні ми перебуваємо дуже давно, у Артема стався рецидив лімфобласного лейкозу. Я вдячна керівництву клініки «Медіон» за безкоштовні обстеження та за допомогу у збиранні коштів для пересадки кісткового мозку закордоном».

Держава певним чином допомагає онкохворим дітям, щороку у Полтаві для відділення онкогематології виділяють більш ніж десять мільйонів гривень. Але поставки ці йдуть не ритмічно, часто із запізненням, а хвороба не чекає. « У таких обставинах особливо цінна благодійна допомога» - каже  Світлана Михайлівна Шевченко, завідувачка відділення:

« - Мені дуже приємно відзначити, що у нашому суспільстві відбувається певний злам. Злам у позитивному сенсі слова. Я пишаюся нашими людьми, які не стоять осторонь проблем маленьких пацієнтів, не проходять повз чужу біду. Знаєте, коли до нас звертаються і пропонують допомогу – це не може лишити байдужим. Серед наших друзів особливе місце посідає клініка «Медіон». У нашому місті вони мають найкращу діагностичну апаратуру МРТ і КТ. Вона дозволяє виявити і простежити в динаміці онкологічну патологію на ранніх стадіях. І тому коли Еріка Олександрівна Свирида, власниця «Медіону» запропонувала нам допомогу, ми були надзвичайно вдячні їй. Минулого року «Медіон» взяв над нами шефство, відтоді проведено більше ста обстежень з повним супроводом. Крім того, кільком дітям допомогли значними сумами коштів, приходять з подарунками. Також «Медіон» подарував нам два перфузори. Команда на чолі з Ерікою Олександрівною стали своїми у відділенні онкогематології. Девіз їхньої діяльності – «Чужих дітей і чужої біди не буває! І чим більше людей візьмуть на озброєння цей девіз, тим більше життів ми врятуємо!».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#допомога #діти #обстеження

Коментарі

Оголошення
live comments feed...