• Головна
  • У Полтавській міській раді відкрилася сесія ( ТРАНСЛЯЦІЯ)
10:44, 16 травня 2019 р.
Надійне джерело

У Полтавській міській раді відкрилася сесія ( ТРАНСЛЯЦІЯ)

У Полтавській міській раді відкрилася сесія ( ТРАНСЛЯЦІЯ)

У Полтавській міській раді відкрилася позачергова 23 сесія міської ради. На порядку денному - проект рішення «Про договір про погашення заборгованості перед територіальною громадою міста Полтави за виконання гарантійних зобов’язань».

У Полтавській міській раді відкрилася сесія ( ТРАНСЛЯЦІЯ), фото-1

Розпочали сесію о 10: 10. Кворум є. Прибули 32 депутати з 42.

У Полтавській міській раді відкрилася сесія ( ТРАНСЛЯЦІЯ), фото-2

Виступи громадян відкрив Дмитро Герасименко. Він стверджував, що міська рада на даний момент є недієвою. Бо депутати не ходять на засідання  та займаються популізмом 

У Полтавській міській раді відкрилася сесія ( ТРАНСЛЯЦІЯ), фото-3

Слово бере Андрій Матковський. Він говорить про транспортний колапс і каже, що загалом необхідно триста автобусів та 50 тролейбусів

У Полтавській міській раді відкрилася сесія ( ТРАНСЛЯЦІЯ), фото-4

Юліан Матвійчук: " Я закликаю всіх до плідної роботи , аби не допустити те, що пережило місто за остання п'ять днів. Ми повинні відкинути емоції та виробити загальну позиції, від якої залежить нормальна життєдіяльність міста"

У Полтавській міській раді відкрилася сесія ( ТРАНСЛЯЦІЯ), фото-5

Матковський подякував позиції " Свободи" за виважену позицію.

Депутати звинувачують одне одного.

Юрій Синяк ( "СДП")  зауважив Андрію Матковському, що того ніхтоне змішував підписувати меморандум. 

Олег Бєлоножко "Батьківщина" наголосив, що відповідальність за місто несе більшість, а також сказав, що у вересні мсіто знову очікує шантаж перевізників.

Олексій Чепурко:  " Автобуси ми придбаємо. Але їх наближчим часом буде тільки 15 - 12 штук. На маршрути не виходили 300. Тому ви повинні розуміти , які це суми і терміни. Той, хто винен у транспортному колапсі, за це відповість. Але всих закликаю, аби ми відкинули всі політичні амбіції і спрацювали на благо громади"

Виступи завершили. 

До чотирнадцятої години оголошено перерву. За словами Андрія Матковського, перерву зробили, аби узгодити птаня порядку денного, а по друге, аби провести депутатські комісії в цей час. Ми проведемо певні перемовини, аби на сесію виходити вже з напрацьованими рішеннями, а не влаштовувати сварки у залі засідань. Думаю, будуть переговори голів фракцій також"  

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#сесія #рішення #дупутати

Коментарі

Оголошення
live comments feed...