• Головна
  • Школи дистанційної освіти в Полтаві
Новини компаній
11:00, 14 травня 2019 р.

Школи дистанційної освіти в Полтаві

Новини компаній

Чи існують школи дистанційного навчання в Україні? Як грамотно вибрати дистанційну школу в Полтаві? Чим відрізняються дистанційні школи в Україні, які документи потрібні для вступу?

Школа дистанційного навчання: що це, в чому відмінності?

Проекти дистанційного навчання для загальноосвітніх шкіл - це логічне продовження заочної форми навчання та екстернату. Більш того, ідея сформувати школу, де учень може отримати чудову освіту за найсуворішим міжнародним стандартам розглядалася вже досить давно. З розвитком цифрових технологій ця ідея отримала практичне втілення, вже сьогодні активно застосовується в США, Канаді, Німеччині, Китаї, Японії і Великобританії.

Сучасні онлайн школи поєднують передові цифрові технології, адаптовані і інтерактивні навчальні матеріали. Однак специфіка навчання може відрізнятися від однієї школи, до іншої: від повноцінних «віртуальних класів», до повністю індивідуальної програми. Найчастіше учень має постійний доступ до всіх матеріалів уроку і курсу, відео лекцій і вправ, може звернутися до викладача за допомогою та консультацією.

Дистанційне навчання в школах України ще досить молоде, тут лідерами виступають приватні навчальні заклади, які змогли адаптувати і впровадити закордонні моделі та досвід.

Дистанційні школи в Полтаві:

На жаль, в самій Полтаві дистанційних шкіл дуже небагато. Найкращі проекти, в яких жителі Полтави можуть взяти участь, представлені навчальними закладами Києва та Харкова. Виділяючи кращі дистанційні школи в Полтаві, слід звернути увагу на:

  • Освітній Центр «Оптіма»

«Оптіма» - це всеукраїнський лідер в сфері дистанційного навчання. Спираючись на європейський досвід, маючи гарну навчальну базу і сильний педагогічний склад, Центр вже багато років надає серйозну фундаментальну освіту учням з різних куточків України та світу. Особливість цієї школи - одночасно гнучка і чітка освітня програма, яка легко адаптується під особливості кожної дитини, дозволяє учневі краще засвоїти матеріал, рухатися в своєму ритмі, отримувати поглиблені знання з основних предметів.

Навчання: дистанційне, з 1 по 11 клас.

Як вчинити: для вступу до «Оптіма» немає обмежень чи спеціальних підстав. Навчається тут зможуть усі бажаючі, достатньо подати відповідну заяву, надати фотографію і характеристику (якщо є). Для старших класів в пакет документів необхідно додати свідоцтво про освіту.

Як подати документи: Подати документи в «Оптіма» можна особисто відвідавши центр, або через інтернет

Ціна навчання: 3000 гривень / місяць

Документ про закінчення: свідоцтво і атестат держ. зразка, сертифікат ЗНО. В рамках партнерської програми учні «Оптіма» можуть дистанційно закінчити одну зі шкіл США та Канади, отримати відповідний документ про освіту.

Сайт школи:https://optima.school/

  • Приватна гімназія «Ангстрем»

«Ангстрем» - це перспективна харківська гімназія, яка на практиці відпрацювала і впровадила форму дистанційного навчання. Сьогодні вона також є однією з непоганих дистанційних шкіл в Україні, пропонує своїм учням повну загальну середню освіту, можливість взяти участь в міжнародних учнівських проектах та олімпіадах.

Форма навчання: з 1 по 11 клас.

Хто може вчитися: Вступити в «Ангстрем» може будь-хто, достатньо заповнити і переслати анкету електронною поштою, отримати підтвердження по «Нової Пошти» і підписати відповідний договір. І хоча процедура може здатися складною, адміністрація досить лояльна, охоче йде на контакт.

Ціна навчання: 7500 гривень

Документ про закінчення: свідоцтво про освіту (9 і 11 клас відповідно) держ. зразка, сертифікат про проходження ЗНО.

  • Онлайн-школа «Альтернатива»

«Альтернатива» - це також харківський проект, який пропонує переглянути звичні підходи до шкільної освіти. На відміну від «Оптима» і «Ангстрем», сюди зараховуються учні тільки з 5го по 11 (12) клас. Навчання тут коштує значно дешевше, «Альтернатива» також пропонує гнучкий дистанційний підхід, онлайн написання контрольних робіт. Зрозуміло, особиста присутність учня обов'язкова на ДПА та ЗНО.

Для вступу не передбачено ніяких особливих обмежень, досить лише бажання та заяви батьків. Вартість навчання: 900 грн в місяць.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...