• Головна
  • Коли найкраще купувати кондиціонер?
Новини компаній
17:00, 13 травня 2019 р.

Коли найкраще купувати кондиціонер?

Новини компаній

Щоб спліт-система працювала довго і без проблем, необхідно враховувати, коли краще купувати і встановлювати обладнання. Світові покази нової кліматичної техніки відбуваються наприкінці зими. Тому краща пора для вибору кондиціонера – між сезонами. Це значно вигідніше, ніж влітку, тому що:

  • кінець зими, ще немає спеки, немає попиту, ціни не підросли;

  • після виставок світових брендів, нові розробки надходять у продаж, і це можливість купити інноваційні моделі;

  • нові надходження впливають на ціни моделей минулого літнього сезону, можна придбати якісну модель за низькою ціною;

  • салони продажу техніки, продавці-менеджери намагаються привернути увагу покупця спліт-систем безкоштовними послугами (монтаж і налагодження агрегатів).

Коли найкраще купувати кондиціонер?, фото-1

Щослідвраховувати, вирішившипридбатикондиціонер

Найбільша кількість охочих купити і миттєво встановити кондиціонер виникає з початком літньої спеки. Всі прагнуть, щоб монтаж відбувся якомога швидше, і не завжди звертаються до фахівців. Небезпечно купувати таку складну техніку поза межами спеціалізованих магазинів, без консультації спеціаліста. В сезон кондиціонерами торгують різні торговельні мережі, які не можуть гарантувати якість обладнання. Крім того, проводити монтаж і підключення техніки повинні професіонали. Але в літній період робота професійних монтажників розписана наперед. Тоді наймають неперевірених «спеціалістів». Щоб запобігти марній витраті грошей та уникнути неприємностей з технікою, спліт-системи краще купувати в останній зимовий місяць або на початку весни. Слід також звернути увагу, що якщо у приміщенні планується проведення ремонту, то кондиціонер краще встановлювати до початку внутрішніх робіт по оздобленню.

Коли найкраще купувати кондиціонер?, фото-2

Якікліматичнісистемикращеобирати

Перевагу перед звичайними кондиціонерами мають сучасні спліт-системи. Вони відносяться до настінної категорії обладнання для охолодження чи нагріву повітря. Прибори працюють без шуму у приміщенні, тому що джерело його знаходиться у зовнішньому блоці на вулиці. Деякі моделі мають додаткові функції: ультразвукова система очищення повітря, іонізатор повітряний, таймер включення-виключення та інше. Купуючи спліт-систему, необхідно звертати увагу на спеціалізацію обраної компанії, її місце і час перебування на ринку. Краще віддати перевагу саме тим маркам, які мають світову славу, гарантовану якість товару, більше спеціалізуються саме на виробництві кліматичної техніки. Найбільш відомі фірми: Daikin, Mitsubishi Electric, Cooper&Hunterта інші.

Кудикращезвертатисьзаспліт-системами

Завжди доцільніше звернутись за покупкою техніки до спеціалізованих сервісних центрів. Тут можна не лише отримати кваліфіковану консультацію, придбати відповідну систему кондиціонування, а й домовитись про встановлення приладу та його сервісне обслуговування. «Vencon» - компанія, яка пропонує якісну кліматичну техніку, гарантує її роботу тривалий час, бере на себе сервісне обслуговування всіх видів спліт-систем. Увесь асортимент можна переглянути за посиланням https://vencon.ua/catalog/kondicionery-split-sistemy.

Зазвичай в мережі інтернет можна знайти багато порад -”які кондиціонери краще купувати?”, “як самостійно їх обслуговувати?”. Але самостійне втручання в роботу обладнання може призвести до проблем, і тоді без фахівця не обійтись. Щоб уникнути зайвих витрат на ремонт, краще одразу, купуючи техніку у спеціалізованих салонах, домовлятись про її подальше обслуговування. Отже, найкращим часом для придбання кондиціонера має бути лютий-березень.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...