
09:30, 12 травня 2019 р.
Надійне джерело
Із Полтави до зони ООС відправилися 50 поліцейських

11-го травня із Полтави на Донеччину вирушив зведений загін поліцейських у кількості 50 осіб. Працівники поліції відправилися до території проведення операції об’єднаних сил. Там вони будуть забезпечувати правопорядок, протидіяти злочинності, а також нести службу на блок-постах. Про це повідомили на офіційному сайті поліції Полтавщини.
Раніше ми розповідали про те, як полтавці розмалювали дитячий садок поруч із окупованими територіями.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
18:24, 26 червня
01:55, 26 червня
109
13:34, 21 червня