07:00, 9 травня 2019 р.
Надійне джерело

1939 – 1945 – ніколи знову!

1939 – 1945 – ніколи знову!

Сьогодні, 9-го травня, в Україні відзначають День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. 74 роки тому у Берліні підписали Акт про беззастережну капітуляцію Німеччини. Впав нацистський режим, який приніс на українську землю смерть, горе і розруху. За різними даними, у часи війни із нацизмом загинули від 5 до 7 мільйонів громадян нашої країни, або кожен п’ятий українець. Після війни вцілілим українцям довелося піднімати із попелу руїни майже 700 міст та 28 000 сіл.

Перемога над нацизмом стала можливою завдяки щоденному подвигу тих українців, які воювали із ворогом у боях та тих, які у тилу робили все для фронту і для перемоги. Чимало із них наблизили перемогу ціною свого життя та здоров’я. І обов’язок наступних поколінь – не забувати про їх подвиг.

У ці пам’ятні травневі дні особливо часто згадують таке крихке і цінне слово «мир». На жаль, Україна і сьогодні,через 74 роки після закінчення Другої світової, згадує слово «війна» не лише в історичному контексті. Вже п’ятий рік, говорячи про перемогу, ми додаємо, що день української перемоги – іще попереду. Українці не бажали цієї війни, але, як і сімдесят чотири роки тому, коли на нашу землю прийшов ворог, найкращі сини країни взяли до рук зброю, щоб захистити Вітчизну Ми віримо у те, що Україна вистоїть у гібридній війні зі східним сусідом і поверне окуповані території. А коли стихнуть останні постріли, ми щиро і без лукавства скажемо: «Ніколи знову! Нехай настане мир і буде проклята війна!»   

1939 – 1945 – ніколи знову!, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#війна #9 травня #перемога #Друга світова

Коментарі

Оголошення
live comments feed...