• Головна
  • У Полтаві перевірили літні майданчики, розміщені по вулиці Соборності
18:00, 7 травня 2019 р.
Надійне джерело

У Полтаві перевірили літні майданчики, розміщені по вулиці Соборності

У Полтаві перевірили літні майданчики, розміщені по вулиці Соборності

Під час попередніх засідань комісії з розміщення тимчасових споруд та малих архітектурних форм розглядали питання щодо розміщення по вулиці Соборності літніх майданчиків для провадження підприємницької діяльності. Окремі підприємці дозволи отримали не відразу, оскільки у членів комісії виникали зауваження щодо зовнішнього вигляду та функціональності споруд. Сьогодні ж, 7 травня, члени комісії особисто перевірили, чи дотрималися підприємці вимог щодо розміщення літніх конструкцій.

7 травня відбулося засідання комісії з розміщення тимчасових споруд та малих архітектурних форм, яку провела заступник міського голови з економічних та соціальних питань Тетяна Юрченко.

У Полтаві перевірили літні майданчики, розміщені по вулиці Соборності, фото-1

На порядку денному – перевірка літніх майданчиків для здійснення підприємницької діяльності, яким було надано дозвіл на розміщення. Члени комісії спільно з представниками управління адміністративних послуг, інспекції по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста оглянули уже розташовані по вулиці Соборності конструкції та поспілкувалися з власниками закладів.

Заступник міського голови Тетяна Юрченко зауважила, що міська влада пішла назустріч підприємцям та погодила розміщення споруд за умови виконання конкретних умов щодо спрощення й розвантаження конструкцій та забезпечення комфорту відвідувачів.

У Полтаві перевірили літні майданчики, розміщені по вулиці Соборності, фото-2

– Наше завдання сьогодні – створити дієвий діалог з підприємцями, - зауважила Тетяна Юрченко. - Звичайно, ми хочемо щоби полтавський бізнес розвивався та процвітав. Разом з тим, хочемо, щоби Полтава була європейським містом. Відтак, центральна частина не повинна виглядати, як суцільний заклад харчування. В інтересах наших та інтересах самих підприємців – створити комфортні умови для полтавців та туристів. Саме тому ми вимагаємо виконання усіх необхідних норм та забезпечення належного вигляду майданчиків і зручності в користуванні для усіх категорій населення.

Проте, зауважила Тетяна Юрченко, не усі підприємці поставилися до зазначених умов з відповідальністю. Серед зауважень, які виникли у членів комісії, – відсутній або облаштований з порушенням норм пандус, громіздкі загородження, масивні піддони та інші конструкції, недостатня кількість або відсутність модульного озеленення, тощо.

Усім підприємцям, що розмістили свої літні майданчики з порушенням норм, були надані приписи від інспекції по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста. Відповідно до приписів, вони мають час до 10 травня, аби виправити ситуацію.

У Полтаві перевірили літні майданчики, розміщені по вулиці Соборності, фото-6

Серед підприємців, що провадять свою діяльність по вулиці Соборності, є і такі, що прислухалися до вимог та рекомендацій комісії з розміщення тимчасових споруд та малих архітектурних форм і суттєво змінили вигляд своїх майданчиків, максимально забезпечивши до них доступ полтавців.

Тетяна Юрченко зауважила:

-         Робота з підприємцями в цьому напрямку продовжуватиметься й надалі. Ми вимагаємо від них відповідально ставитися до зовнішнього вигляду своїх об’єктів, а отже, й неповторного обличчя Полтави.

Раніше у міській раді говорили про розміщення атракціонів у Сонячному парку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #міська рада #МАФи #комісія #тимчасові споруди

Коментарі

Оголошення
live comments feed...