
15:30, 6 травня 2019 р.
Надійне джерело
Понад дві тисячі полтавців захворіли на ГРВІ протягом тижня

За повідомленням ДУ «Полтавський обласний лабораторний центр МОЗ України» в області за минулий тиждень на гострі респіраторні інфекції занедужали 2 тисячі 875 осіб, захворюваність на 30% нижче попереднього тижня, показник – 204,5 на 100 тисяч населення, нижче епідпорогового на 64%.
Госпіталізовано по області 205 хворих на ГРІ.
Найвищі показники захворюваності спостерігаються в Полтавському, Хорольському районах.
Раніше ми розповідали 5 травня - день акушерки
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
11:02, 19 червня
13:38, 17 червня
4
12:59, 17 червня
3
12:36, 25 червня
6
18:24, 26 червня