• Головна
  • У Полтаві пройшов марш – парад духових оркестрів ( ФОТО, ВІДЕО)
17:10, 5 травня 2019 р.
Надійне джерело

У Полтаві пройшов марш – парад духових оркестрів ( ФОТО, ВІДЕО)

У Полтаві пройшов марш – парад духових оркестрів ( ФОТО, ВІДЕО)

Цьогоріч на марш – парад прибули понад двадцять оркестрів  з усіх куточків області. Серед них – і досвічені колективи  і початківці. Учасники – і школярі і пенсіонери.

У Полтаві пройшов марш – парад духових оркестрів ( ФОТО, ВІДЕО), фото-1

« Для духовика не важливий вік, для духовика важливе бажання і свята до музики любов» - каже музикант з Миргорода, який назвався Олександром.

Нинішній марш – парад пресвятили  74 річниці  Перемоги у другій світовій війні.

Співорганізатори заходу – Департамент культури і туризму Полтавської ОДА та обласний центр народної творчості та культурно – освітньої роботи Полтавської ОР.

« Завдяки сьогоднішньому дійству ми бачимо, як важливо, аби на районах діяли осередки культури, були музичні школи, адже серед музикантів – зовсім юні є школярі» - сказала очільниця департаменту культури Валентина Вождаєнко.

У Полтаві пройшов марш – парад духових оркестрів ( ФОТО, ВІДЕО), фото-7
У Полтаві пройшов марш – парад духових оркестрів ( ФОТО, ВІДЕО), фото-8
У Полтаві пройшов марш – парад духових оркестрів ( ФОТО, ВІДЕО), фото-9

Кожен колектив мав змогу показати свої вміння, і обирав репертуар на власний розсуд. У оркестрі з Заводського грає сім’я: Сергій та Віталій Кошові,  Любов Дзюба та Ігор Дзюба. «Граємо вже близько п’ятнадцяти років, щороку приїздимо до Полтави, беремо участь у різних концертах» - розказує глава родини Сергій Кошовий.

У Полтаві пройшов марш – парад духових оркестрів ( ФОТО, ВІДЕО), фото-10

Костянтин Кривенко – керівник народного аматорського оркестру Круподеринського будинку культури Оржицького району. Каже, що колектив існує вже більше десяти років завдяки місцевому керівництву. «У нас є підтримка, нам виділяють кошти і для оновлення інструментів, і на поїздки. Ми – народний аматорський колектив, тому постійно працюємо над собою, аби підтвердити звання».  

У оркестрі – велика кількість дівчат. Софійка Жушман та Анна Сагач грають на корнеті, мріють, що у майбутньому пов’яжуть життя з музикою: «Ми щороку приїздимо на марш – парад, вже посідали кілька разів другі і треті місця, але мріємо , що відвоюємо і перше» - кажуть учасниці.

Марш – парад гаряче підтримували шанувальники.

Дійство видалося яскравим та колоритним

Раніше ми розповідали У Полтаві відбулася креативна виставка сучасного мистецтва

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#музика #свято #колективи

Коментарі

Оголошення
live comments feed...