• Головна
  • Виплатили щорічну разову грошову допомогу полтавцям ветеранам війни
17:00, 1 травня 2019 р.
Надійне джерело

Виплатили щорічну разову грошову допомогу полтавцям ветеранам війни

Виплатили щорічну разову грошову допомогу полтавцям ветеранам війни

Станом на 26.04.2019 року виплата разової грошової допомоги проведена для 41,7 тис. ветеранів війни на суму 55,0 млн. грн. - про це повідомили на офіційному сайті Полтавської ОДА.

На виконання норм Законів України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» та «Про жертви нацистських переслідувань» та постанови Кабінету Міністрів України № 237 від 20.03.2019 року «Деякі питання виплати у 2019 році разової грошової допомоги, передбаченої Законами України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» та «Про жертви нацистських переслідувань» Центром по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат у Полтавській області виготовлені виплатні документи відповідно до статусів ветеранів війни та розмірів, визначених постановою для проведення виплати поштовими відділеннями зв’язку за місцем проживання ветеранів та для зарахування допомоги на вкладні рахунки в банківських установах.

Статтею 17-1 Закону України «По статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», передбачено, що громадяни, які набули статус згідно із статтями 6, 7, 9, 10, 11 цього Закону по 5 травня відповідного року,  та  які не отримали грошової допомоги, мають право звернутися за нею та отримати її до 30 вересня 2019 року.

Раніше ми розповідали Підвищені пенсії отримають 90 відсотків полтавських пенсіонерів

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#кошти #виплати #люди

Коментарі

Оголошення
live comments feed...