• Головна
  • ПолтНТУ серед кращих українських вишів за рейтингом Scopus
Новини компаній
17:30, 25 квітня 2019 р.
Надійне джерело

ПолтНТУ серед кращих українських вишів за рейтингом Scopus

Новини компаній
ПолтНТУ серед кращих українських вишів за рейтингом Scopus

За рік ПолтНТУ стрімко здолав 25 сходинок, посівши 55 місце серед 166 вишів України у рейтингу наукометричної бази даних Scopus.

У квітні 2019 року на сайті Освіта.ua було опубліковано офіційний рейтинг українських закладів вищої освіти України за показниками бази даних SciVerse Scopus (http://osvita.ua/vnz/rating/64398/). Результати рейтингу ЗВО базуються на активності цитованості наукових статей, які публікуються дослідниками університету. База даних Scopus постійно індексує понад 20 тисяч наукових журналів та сотні книжкових серій з усього світу.

Підвищенню наукометричних показників університету в одній із найбільш поважних  баз даних сприяє систематичне проведення потужних міжнародних наукових конференції та круглих столів спільно з іноземними партнерами, як в Україні, так і за кордоном. Зокрема, лише минулого року ПолтНТУ провів такі наукові форуми в Азербайджані та Великобританії. Стрімке зростання позицій ПолтНТУ в рейтингу Scopus свідчить про ефективність наукової діяльності вишу та її визнання у міжнародному академічному середовищі, а це в свою чергу підтверджує якість освіти.

Запрошуємо до ПолтНТУ – здобути якісну освіту міжнародного рівня!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#навчання #рейтинг #університет
Оголошення
live comments feed...