• Головна
  • Сонячний хлопчик Мартін потребує допомоги
17:35, 23 квітня 2019 р.
Надійне джерело

Сонячний хлопчик Мартін потребує допомоги

Сонячний хлопчик Мартін потребує допомоги

Цей сонячний хлопчик на фото – Мартін!

Сонячний хлопчик Мартін потребує допомоги , фото-1

Йому 1 рік. У нього синдром Дауна та двобічна сенсоневральна  приглухуватість. Мартін довгоочікувана та дуже жадана дитина молодої родини.За цей рік,  сім’я прийняла і змирилась з наявністю синдрому Дауна у  Мартіна, проявом епілепсії, терміновою операцією на серці.

Вище перераховані діагнози і так автоматично призводять до проблем з розвитком сонячного Мартіна, а тепер ще виникло питання з тим чи зможе їх дитина повноцінно почути всі теплі слова любові і ніжності  від своїх рідних, для яких він, незважаючи на всі нюанси зі здоров’ям, залишається самим дорогим и люблячим хлопчиком.

Після проведення вдалого оперативного лікування, фінансові можливості сім'ї вичерпані, тому звертаємося до Вас.

Сонячний хлопчик Мартін потребує допомоги , фото-2

Медичний центр Аврора, рекомендує вже в кінці квітня – на початку травня, пройти обстеження та встановити слухові апарати, для того щоб не було сильного відставання в мовному розвитку, а у дітей з синдромом Дауна це слабке місце.  Якщо очікувати державні апарати це займе багато часу. В клініці порадили встановити апарати фірми Oticon Sensei Pro, їх вартість 57 600 грн.Батьки цього сонячного зайчика дуже мріють про те, щоб він почув їх голос. Давайте разом зробимо диво для Мартіна, Віки та Сергія.

Реквізити для надання допомоги:

ВБФ Допомоги та Розвитку «HELPGROUP»Призначення платежу: благодійна допомога для Мартинюк Мартіна  від ...(П.І.)Номер картки фонду - 5169 3305 1652 6859 (картка-ключ до рахунку фонду, зареєстрована на директора, Джалагонія Д.)ЄДРПОУ / ДРФО 38655743Полтавський ГРУ Приват Банк, МФО 331401р/р 26001054609785

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#допомога #благодійність #дитина

Коментарі

Оголошення
live comments feed...