• Головна
  • У Полтаві шукають аптеку для Дублянщини, Вакуленців, Новобудови та Крутого Берегу
17:30, 23 квітня 2019 р.
Надійне джерело

У Полтаві шукають аптеку для Дублянщини, Вакуленців, Новобудови та Крутого Берегу

У Полтаві шукають аптеку для Дублянщини, Вакуленців, Новобудови та Крутого Берегу

Мешканка селища Новобудова Ольга Барсукова написала петицію на сайт Полтавської міської раді. У тексті йшлося про відкриття аптек у селищах Новобудова, Дублянщина, Крутий Берег та Вакуленці. Авторка вказала, що у цих селищах мешкає близько 6 тисяч жителів, проте найближча аптека знаходиться лише у районі Південного вокзалу. Ольга Барсукова зверталася до міської ради із проханням розмістити щонайменше два аптечних кіоски на території цих чотирьох селищ. Петиція у встановлений період набрала необхідну кількість голосів. І 23-го квітня її розглянули на засіданні постійної комісії міської ради.

Секретар міської ради Олександр Шамота розповів, що вивчав питання, підняте у петиції.

І нагадав, що у мікрорайоні Вакуленці є колишнє приміщення амбулаторії, яке належить до комунальної власності. При цьому начальник управлінні охорони здоровя міськвиконкому Сергій Котов зауважив, що воно не надто підходить для розміщення аптеки.

Проте Олександр Шамота запропонував провести там ремонт за кошти міського бюджету і потім надати для розміщення аптеки. Управлінню охорони здоровя та КП «Полтавафарм» дали доручення вивчити можливість та вартість такої реконструкції.

-А чи захочуть розміщувати там аптеку, навіть після реконструкції, адже це, цілком можливо, буде нерентабельним для підприємців? – поцікавився депутат міської ради Юрій Бойко.

На це секретар міськради відповів, що після проведення ремонту знайдуть методи заохочення, щоб аптечний пункт таки відкрився у згаданих мікрорайонах.

Раніше ми повідомляли, що понад 200 полтавських аптек вже видають ліки за електронними рецептами.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #аптека #кіоск #Новобудова #Дублянщина #Крутий Берег #Вакуленці

Коментарі

Оголошення
live comments feed...