• Головна
  • У міській раді знову дискутували про заборону торгівлі алкоголем в нічний час
14:00, 18 квітня 2019 р.
Надійне джерело

У міській раді знову дискутували про заборону торгівлі алкоголем в нічний час

У міській раді знову дискутували про заборону торгівлі алкоголем  в нічний час

Сьогодні у міській раді відбувся круглий стіл, в ході якого продовжили обговорення проекту про заборону продажу алкоголю в нічний час. Нагадаємо, його автором став депутат Едуард Волков, потенційна можливість прийняття такого рішення викликала чималий резонанс у Полтаві.

Проект було дещо змінено і доопрацьовано. Втім, у тому, що його необхідність давно назріла, Едуард Волков твердо переконаний. Як переконаний у тому, що його підтримає більшість громади:

Едуарда Волкова підтримують представники патрульної поліції. При цьому вони спираються на досвід Краматорська та Рівного, де заборона вже діє, і при цьому криміногенна ситуація змінилася на краще. Але при цьому поліцейські кажуть – ситуацію треба міняти комплексно, задіюючи і фіскальну службу, і громадськість.

У міській раді знову дискутували про заборону торгівлі алкоголем  в нічний час, фото-1

А от у депутата Андрія Матковського проект викликає сумніви. На його переконання, заборона продажу алкоголю в нічний час відкине Полтаву у «Горбачовські» часи, коли почнуть процвітати підпільні торгівці тощо.

« Я не проти, що з «алкопарками» та «наливайками» треба боротися, але ж ми і зараз маємо багато важелів, які дозволяють вплинути на ситуацію. От у поліції є питання по АТБ. Що нам заважає зараз в рамках діючих законів у співпраці з фіскалами прийняти рішення по закінченні ліцензії,  її не продовжувати? Що заважає не продовжувати ліцензію «наливайкам», у яких порушені санітарні норми? У мене є конкретні пропозиції. Нам треба створити робочу групу, до якої слід включити представників різних верств – фіскальну службу, поліцейських, громадськість. Відпрацювати ситуацію по всіх скаргах. По друге, я вважаю, що останнє слово – за громадою Полтави. Пропоную під час виборів провести референдум. І хай вирішують люди – забороняти чи ні».

У свою чергу радниця в.о. міністра охорони здоров’я Вікторія Лоза зауважила:

« - Дуже дивно, що треба доводити необхідність нічної заборони алкоголю. Адже є позитивний приклад інших українських міст, де вона діє і, зрештою,  інших країн».

Депутат Олександр Глазов вважає, що заборона продажу алкоголю спровокує підвищення попиту на наркотики, реклама яких –  чи не на кожній будівлі.

У міській раді знову дискутували про заборону торгівлі алкоголем  в нічний час, фото-2

Також висловив зауваження, що на подібні зустрічі потрібно запрошувати молодь і громадські організації.

Підсумовуючи зустріч, заступник міського голови Тетяна Юрченко сказала:

У міській раді знову дискутували про заборону торгівлі алкоголем  в нічний час, фото-3

« На моє суб’єктивне переконання, даний проект – необхідний,  і необхідність ця назріла давно. А як його впроваджувати – про це можна говорити і домовлятися. Якщо потрібна робоча група – можна створити робочу групу. Але лишати ситуацію такою як вона є – далі не можна».

Раніше ми розповідали Підприємці дискутували про заборону нічного продажу алкоголю

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#алкоголь #продаж #заборона

Коментарі

Оголошення
live comments feed...