• Головна
  • " Самопоміч" не підтримає відставку Олександра Шамоти на найближчій сесії міськради
11:47, 18 квітня 2019 р.
Надійне джерело

" Самопоміч" не підтримає відставку Олександра Шамоти на найближчій сесії міськради

 " Самопоміч" не підтримає відставку Олександра Шамоти на найближчій сесії міськради

Протягом кількох днів деякі  ЗМІ розповсюдили інформацію щодо можливої відставки секретаря міської ради Олександра Шамоти. Натомість потенційними  кандидатами на цю посаду називали Володимира Корчаку та Олександра Глазова. 

Останній в коментарі нашому виданню заявив, що готовий до виконання будь - яких обов'язків. 

Сьогодні фракція  "Самопоміч" на своїй сторінці Фейсбук офіційно висловила свою позицію щодо перебігу подій з відставкою Шамоти. У зверненні сказано: 

"Найближчій сесії у квітні пророкують увійти в історію черговим «двірцевим» переворотом. Частина депутатів ініціюватиме звільнення О. Шамоти з посади секретаря міськради. «Самопоміч» не підтримає це рішення. Чому? Пояснив голова фракції Дмитро Сенчакович.

" - Свого часу ми голосували «за» звільнення О. Мамая та О. Деркач з займаних ними посад міського голови та секретаря. Тоді у владі міста панував тотальний безлад, рішення на сесії ухвалювали наосліп. У місті панувало беззаконня, дозволи на будівництво будинків чи зведення МАФів видавалися з порушенням усіх норм, за "особистий інтерес", сфера ЖКГ була у занепаді, розвиток ОСББ та інших громадських ініціатив свідомо блокувався чи ігнорувався. Зараз стало все набагато прозоріше, з’явився час на обговорення проектів рішень. Нині "розгрібаємо" наслідки тієї безгосподарності та особистої вигоди, але обличчя Полтави таки поступово змінюється. Звісно, зауваження є до всіх. Бо ж, фактично, кожен заступник відчуває себе мінімером (за відсутності чинного мера) згідно розподілу обов’язків, а в О. Шамоти - обмежені повноваження, щоб це нівелювати. Але точно знаємо одне: позитивні зміни відбуваються"

 " Самопоміч" не підтримає відставку Олександра Шамоти на найближчій сесії міськради, фото-1

Решта депутатів фракції також поділяють цю думку.

 " Самопоміч" не підтримає відставку Олександра Шамоти на найближчій сесії міськради, фото-2

Дмитро Лаптев  додає:

"- Безкінечні зміни голів, секретарів, заступників не несуть нічого хорошого для міста. Полтаві треба забезпечити сталий розвиток. Нарешті всі рішення ухвалюються демократично, на обговореннях у фракціях. Враховуються різні думки і підходи. І це найголовніше. Тому бажання деяких депутатів фракцій поставити свого кишенькового секретаря призведуть до повернення фактично часів Мамая".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#політика #міська влада #секретар

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...