• Головна
  • Турецька дорожня компанія збудує транспортну розв'язку на Полтавщині (ВІДЕО)
14:00, 17 квітня 2019 р.
Надійне джерело

Турецька дорожня компанія збудує транспортну розв'язку на Полтавщині (ВІДЕО)

Турецька дорожня компанія збудує транспортну розв'язку на Полтавщині (ВІДЕО)

На замовлення Служби автомобільних доріг у Полтавській області цього року планується будівництво транспортної розв'язки в Решетилівці. Вона буде у двох рівнях на пересіченні автомобільних доріг М-03 Київ-Харків та Н-31 Дніпро-Решетилівка.

Фінансування об'єкту здійснюватиметься за рахунок коштів державного бюджету у рамках реконструкції дороги державного значення Н-31 Дніпро-Царичанка-Кобеляки-Решетилівка. Розв'язка забезпечить:

·        максимальну пропускну спроможність транпорту

·        безпеку і зручність руху

·        найменші витрати часу на проїзд.

Позмагатися у праві здійснювати будівництво розв’язки виявило бажання три компанії: ТОВ «Альтіс-Констракшн», ТОВ «Шляхове будівництво «АЛЬТКОМ» та «OnurTaahhut Tasimacilik Insaat Tic. ve Sanayi A.S.» Переможець – турецька компанія «OnurTaahhut Tasimacilik Insaat Tic. ve Sanayi A.S.». Фірма запропонувала найменшу пропозицію в системі Prozorro.  Остаточна пропозиція 372 485 279,60 грн.

Підрядник виконує роботи на підставі робочої документації, розробленої ним відповідно до обраних на його розсуд технологій, методів і способів реалізації проекту в межах чинних будівельних норм, регламентів і правил. Замовник здійснює контроль та технічний нагляд за відповідністю якості, обсягів і ціни виконаних робіт кошторису, нормам, будстандартам.

Служба автодоріг як замовник зобов’язаний сплачувати за виконані роботи та приймати їх в порядку, визначеному законодавством. Підрядник повинен забезпечити виконання робіт у порядку та строки, встановлені відповідним договором, здійснювати закупівлю, одержання, складування, збереження матеріалів, виробів, конструкцій, устаткування. Виконавець має забезпечувати на будівельному майданчику вжиття необхідних заходів з організації дорожнього руху, техніки безпеки та охорони праці, дотримання санітарних вимог.

Строк виконання робіт – протягом 2019-2020 років.

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Полтавській області

Раніше ми повідомляли, що на Полтавщині триває будівництво шляхопроводу через річку Псел.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтавщина #дорога #будівництво #розв'язка #транспорт

Коментарі

Оголошення
live comments feed...