• Головна
  • Міфи та правда: у Полтаві розібрали виборчі програми Зеленського та Порошенка
17:40, 16 квітня 2019 р.
Надійне джерело

Міфи та правда: у Полтаві розібрали виборчі програми Зеленського та Порошенка

Міфи та правда: у Полтаві розібрали виборчі програми Зеленського та Порошенка

16-го квітня у Полтаві представники "Центр UA" проаналізували програми кандидатів на посаду Президента України - Володимира Зеленського та Петра Порошенка.

При цьому акцентували увагу саме на тих сферах політики, на які президент справді має прямий чи опосередкований вплив. Мова йшла про національну безпеку та оборону, міжнародну політику, розподіл повноважень між різними гілками влади, права людини та соціально-економічний розвиток.

Міфи та правда: у Полтаві розібрали виборчі програми Зеленського та Порошенка, фото-1

Слід зауважити, що незважаючи на протиставлення двох кандидатів одне одному за напрямком розвитку України - західний (Порошенко) та східний (Зеленський) - обидва кандидати підтримують європейський напрямок розвитку України. Щоправда, у програмі Зеленського немає згадки про наміри повної євроінтеграції, проте у підтримці цього напрямку запевняють у штабі кандидата. Між тим, у програмі Петра Порошенка вказана навіть дата подачі заявки України на вступ до ЄС - 2023 рік. Також за програмою чинного гаранта Конституції у 2023-му Україна почне виконувати План дій щодо членства у НАТО. Володимир Зеленський також підтримує вступ до НАТО, однак рішення про цей крок пропонує винести на референдум.

Також різними є підходи кандидатів до питаннь повернення Криму та окупованих районів Донецької та Луганської областей.

Міфи та правда: у Полтаві розібрали виборчі програми Зеленського та Порошенка, фото-2

Петро Порошенко підтримує механізм санкцій проти Росії та вважає, що доцільно ввести на Донбасі міжнародну місію ООН. Щодо Криму, то він декларує бажання повернути його політико-дипломатичним шляхом. Його конкурент Володимир Зеленський немає позицій щодо Криму в програмі, однак у його штабі заявили - у разі перемоги він планує провести повноцінну реінтаграцію Криму, однак у який спосіб не зазначали. Щодо повернення Донбасу, то Зеленський планує залучити до переговорів країн-підписантів Будапештського меморандуму, зокрема США  та Великобританію. Подібні до запропонованих кандидатами заходи вже використовували Молдова і Грузія, але особливих успіхів у звільненні своїх територій від Росії не досягли”, — підкреслила представниця "Центр UA"Альона Гончаренко.

Тим виборцям, які досі не ознайомились із програмами виборців, можна зробити це за наступним посиланням.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Порошенко #Зеленський #програми #вибори

Коментарі

Оголошення
live comments feed...