• Головна
  • Піклуючись про заклади освіти: у загальноосвітній школі № 5 продовжують замінювати вікна на металопластикові
13:30, 16 квітня 2019 р.
Надійне джерело

Піклуючись про заклади освіти: у загальноосвітній школі № 5 продовжують замінювати вікна на металопластикові

Піклуючись про заклади освіти: у загальноосвітній школі № 5 продовжують замінювати вікна на металопластикові

Полтавській загальноосвітній школі № 5 – 115 років і вона є однією із найстарших в місті. Звичайно, приміщення закладу потребує капітальних ремонтів. І вони відбуваються за підтримки міської влади. Тільки торік з міського бюджету на потреби закладу було спрямовано більш ніж 3 мільйони гривень. Цьогоріч роботи продовжуються.

Ремонтні роботи в загальноосвітній школі № 5 продовжуються. Нині тут тривають ремонти із заміни віконних блоків. Цьогоріч їх заплановано замінити у кількості 88 штук. Директор закладу Тамара Жага говорить:роботи тривають активно і до кінця навчального року заплановано їх завершити:

– Міська влада турбується про нас, про комфорт наших дітей. Нині уже повністю замінені вікна на першому та другому поверхах. Залишився третій та четвертий. Бригала робітників працює дуже активно, тому, думаємо, що до літа усі вікна будуть замінені.

Депутат міської ради Андрій Матковський зауважив, що реалізація ініціативи щодо енергозбереження в закладах освіти працює на повну. Уже сьогодні у дитячих садках роботи по заміні віконних блоків виконані в повному обсязі, у закаладах середньої освіти ці роботи – на фінішній прямій:

– У дитячих садочках ці роботи виконані на 100% відсотків, у школах – на 90%. Наше завдання забезпечити дітей комфортними умовами, в яких би вони могли здобувати якісну освіту, – говорить депутат. – Щодо 5-ї школи, то я пам’ятаю, як до мене зверталися батьки щодо заміни вікон в класах, що знаходяться на північному боці школи. Ці роботи були виконані першочергово.

Депутат також додав, що до питання енергозбереження підходять комплексно, тож перш за все, у 2017 році у школі замінили систему опалення.

Окрім комфорту учнів закладу потурбувалася міська влада й про матеріально-технічне забезпечення школи. Так, для покращення матеріальної бази цьогоріч спрямовано більше півмільйона гривень. За ці кошти вже придбані необхідні меблі для облаштування класів, інтерактивний мультимедійний комплекс, спортінвентар та інші матеріали, без яких неможливе навчання в рамках проекту Нова українська школа.

Прес-служба міської ради

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#міська рада #школа #ремонт #діти
Оголошення
live comments feed...