• Головна
  • Блогер Андрій Полтава пояснив різницю між Порошенком та Путіним і розповів правду про те, хто платить йому гроші (ВІДЕО)
07:30, 16 квітня 2019 р.
Надійне джерело

Блогер Андрій Полтава пояснив різницю між Порошенком та Путіним і розповів правду про те, хто платить йому гроші (ВІДЕО)

Блогер Андрій Полтава пояснив різницю між Порошенком та Путіним і розповів правду про те, хто платить йому гроші (ВІДЕО)

15-го квітня у обласному центрі естетичного виховання учнівської молоді організовують зустріч із двома відомими українськими блогерами - Андрієм Полтавою та Андрієм Луганським. На зустріч приходять близько сотні жителів міста.

- Можна сфотографуватися? - молодий чоловік прямує одразу до Андрія Карпова, більш відомого у мережі Інтернет як Андрій Полтава. Той відмовляє. Говорить, що спершу потрібно досидіти до кінця зустрічі.

Андрій Полтава багато жартує. Констатує, що Петро Порошенко привіз лише один автобус "бюджетників", тому на зустірчі мало людей.

Блогер Андрій Полтава пояснив різницю між Порошенком та Путіним і розповів правду про те, хто платить йому гроші (ВІДЕО), фото-4

Присутні у залі також відповідають жартами. "Зізнаються", що прийшли за тисячею гривень чи гречкою. Коли Андрій Полтава жартома нагадує, що блогери виступають безкоштовно, одна із жінок у залі відповідає:

Блогер Андрій Полтава пояснив різницю між Порошенком та Путіним і розповів правду про те, хто платить йому гроші (ВІДЕО), фото-5

- Задонатимо, якщо переможе Порошенко! (Донейт означає пожертва. Глядчі блогерів часто підтримують їх діяльність фінансово - Авт.)

Коли усі бажаючі займають місця у залі, блогери підіймаються на сцену. Андрій Луганський пояснює, що вони хочуть поговорити про війну. Але не лише ту, яка ведеться на сході країни. А війну інформаційну, яку ведуть проти України у мережі Інтернет.

Блогер Андрій Полтава пояснив різницю між Порошенком та Путіним і розповів правду про те, хто платить йому гроші (ВІДЕО), фото-6

Розповідає про цілі фабрики ботів, які зумисне розганяють паніку, у тому числі - під час президентських виборів. До речі, як з'ясовується, на зустріч приходять виборці лише одного із кандидатів - чинного президента Петра Порошенка. Тому що жоден із присутніх не підіймає руку у відповідь на питання: "Хто із вас голосував за Зеленського?"

Андрій Полтава зізнається, що банить тих друзів, які вважають поразкою низький результат Петра Порошенка у першому турі. Говорить, що вихід у другий тур вже є перемогою. Також окремо говорить про голосування військовослужбовців.

Блогер Андрій Полтава пояснив різницю між Порошенком та Путіним і розповів правду про те, хто платить йому гроші (ВІДЕО), фото-7

- Те, що за президента не проголосувала стовідсотково армія - це ознака того, що у нас демократичні вибори. І армія - це також зріз суспільства, і ніхто їх не примушував голосувати за чинного президента! - відзначає блогер.

Також Андрій Полтава порівнює дії чинних президентів Росії та України. Якщо російський лідер Володимир Путін перед виборами максимально нагнітає ситуацію у власній країні, то Петро Порошенко, за словами блогера, зумів створити такі умови, коли громадяни країни практично не відчувають війни.

Під час серйозної розмови Андрій Полтава робить гумористичні відступи. І серйозном тоном розповідає, як його фінансували спочатку Держдепартамет США, а потім - Ізраїль.

Після коротких виступів блогери спілкуються із полтавцями та відповідають на питання із залу. Так зокрема виступає жінка, яка переїхала до Полтави із Луганська. Вона згадує, що місто віддали сепаратистам тому, що більшість адекватних жителів були байдужими до того, що відбувалося у час, так званої, "русской весны". А коли зрозуміли усю небезпеку, було пізно. Жінка закликала присутніх не бути байдужими до своєї країни і залишити їй шанс на розвиток.

Раніше у ефері одного із телеканалів розповів про "братську любов" росіян.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #блогер #зустріч #Порошенко #Путін #Зеленький #вибори
Оголошення
live comments feed...